מהי אימפוטנציה ואיך מתמודדים איתה?

אימפוטנציה מלווה גברים רבים ולמרבה הצער רבים גם לא מטפלים בה. בעיות זיקפה לא חייבות להיות סוד, שיפור כוח גברא מעולם לא היה פשוט יותר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אימפוטנציה

אימפוטנציה היא מילה שגברים לא אוהבים לשמוע ובצדק, כי מדובר בבעיה פיזיולוגית מאוד לא נעימה. אף גבר לא אוהב להודות בכך שלא עומד לו, שהוא סובל מבעיות כוח גברא, בעיות זיקפה, חוסר זיקפה ועוד. אבל חשוב לזכור שאימפוטנציה היא בעיה פיזיולוגית, ממש כמו כאב בטן, כאב גרון או כל תופעה אחרת המופיעה בגוף האדם. למרבה השמחה כמו כל בעיה רפואית אחרת, גם באימפוטנציה ניתן לטפל.

מה זה אימפוטנציה? ומי סובל ממנה?

כ-30 אחוז מהגברים סובלים מבעיות זיקפה וזה המון. הסיבה לכך שאתם לא מודעים לזה היא העובדה שאף אחד לא רץ לספר על זה לחברים.

אימפוטנציה היא בעצם מצב של אין אונות. זוהי סיטואציה בה הגבר מתקשה להגיע לזיקפה מלאה או לזיקפה בכלל ולכן לא מצליח לקיים חדירה. בנוסף, מצב של אימפוטנציה מקשה על הגבר ליהנות מקיום יחסי מין, מכיוון שהזיקפה מתרחשת כאשר יש גירוי מחשבתי, חושי ופיזי ישירות באזור איבר המין, מצב של חוסר זיקפה משפיע על הכל. גבר הסובל מאימפוטנציה ובעיות כוח גברא, מן הסתם יחווה גם קשיים נפשיים, תסכול, חרדת ביצוע, ועוד.

בנוסף, יכול מאוד להיות שהסיבה לבעיית האון אונות נובעת מבעיה רפואית המפריעה לגבר להגיע למצב של זיקפה. ללא טיפול הוא לא יוכל להתמודד עם הקושי.

גברא
כדורים טבעיים לזיקפה חלשה, ויאגרה טבעית

הסיבות לבעיות זקפה הן רבות:

  • בעיות בזוגיות.
  • מתח ולחץ בעבודה.
  • הזנחה גופנית (עישון, צריכת אלכוהול וסמים, עודף משקל וחוסר פעילות גופנית).
  • מצבי דיכאון וחרדה שלא בהכרח קשורים למיניות או שכן.
  • מחלות כמו סכרת, בעיות לב, מחלות מטבוליות, בעיות נוירולוגיות, אי זרימת דם אל הפין, ועוד.
  • שינויים הורמונליים, ירידה ברמת הטסטוסטרון בגוף הגבר. מצב זה יכול להיווצר בגלל מצב נוירולוגי, בעיה בתפקוד האשכים, השמנה, טיפולים כימותרפיים, צריכת אלכוהול, נטילת תרופות מסוימות ועוד. מצב זה גם אופייני מאוד אצל גברים החל מגיל 50 ומעלה, כחלק מתהליך ההזדקנות הטבעי.
  • מחלות כרוניות כמו אי ספיקת לב, בעיות בכבד, מחלות ריאה וכליות, מחלות ממאירות ועוד.
  • נטילת תרופות המשפיעות על הזיקפה, כמו תרופות לטיפול בלחץ דם, תרופות פסיכיאטריות, כדורים משתנים, ועוד.

אימפוטנציה: איך מטפלים?

קיימות שיטות רבות להתמודדות עם אימפוטנציה, הנפוצות שבהן:

שינוי שגרת חיי היום יום: להתחיל לבצע פעילות גופנית באופן קבוע, לרדת במשקל במידת הצורך, לנקות את הגוף מסיגריות, סמים ואלכוהול ולהתחיל לחיות בריא יותר.

תזונה לשיפור האון הגברי: כדאי לשלב בתפריט היומי מאכלים לחיזוק כוח הגברא. כגון: סלרי, ביצים, שוקולד מריר, אגוזי ברזיל, אפרסקים, כבד, אוכמניות, ועוד.

לטפל בנפש: מומלץ לפנות לטיפול זוגי או לטיפול פסיכולוגי. זאת במידה והגבר סובל מדיכאון, חרדה, מתח נפשי או כל מצב אחר המשפיע על מצב הרוח שלו ומשפיע גם על תפקודו המיני.

בדיקות כלליות אצל רופא: מומלץ לגשת לרופא (עדיף לאורולוג) כדי לשלול בעיות רפואיות. לדוגמה: אי זרימת דם אל הפין, בעיות סוכר, כולסטרול, לחץ דם ועוד. חשוב להבין שבדיקות דם יכולות לזהות בעיה פשוטה הניתנת לטיפול ויכולה לעשות את כל ההבדל. גם שינויים הורמונליים ניתן לבדוק באמצעות קפיצה לרופא וקבלת הפנייה לבדיקות.

טיפול בצמחי מרפא: כיום לא חייבים להשתמש בתרופות כדי לטפל בבעיות זיקפה. ניתן להשתמש בוויאגרה המבוססת על -100 אחוז צמחי מרפא, כמו ויפאליס. מדובר בויאגרה טבעית, המאושרת לשימוש על ידי משרד הבריאות ואין לה תופעות לוואי. הפורמולה הייחודית יכולה לשפר את מצב הרוח ולסייע בבעיות זיקפה. היא גם יכולה לחזק את האון הגברי, להגביר את החשק המיני ועוד. זהו תוסף תזונה ייחודי לגבר לשיפור כוח גברא, שתוכלו להשיג רק אצלנו.

גברא
כדורים טבעיים לזיקפה חלשה, ויאגרה טבעית
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

גברים

ויפאליס מידע למשתמש

ויפאליס הוא תוסף תזונה לגברים, מצמחי מרפא, היכול לחזק זיקפה, לעזור לזיקפה חלשה, לחזק כוח גברא ולהגביר חשק המיני. לפניכם מידע למשתמש בויפאליס

קרא עוד »
דיאטה

מהי דיאטה בהתאמה אישית?

האם כל דיאטה מתאימה לכם? סביר להניח שלא. דיאטה בהתאמה אישית היא דיאטה טבעית, המותאמת לכל אדם, לצרכיו ולגופו. בואו להרכיב דיאטה אישית עם תפריט דיאטה אישי מנצח

קרא עוד »

המוצרים שלנו

טיפטופ סופר

טיפטופ - משיער דליל לשיער מלא ובריא...

פיטלס

FITLESS - פיטלס תוסף תזונה לדיאטה טבעית...

ונוסיל

פורמולת צמחי מרפא להגברת החשק המיני לנשים...

ויפאליס כוח גברא

תוסף תזונה טבעי לגבר באישור משרד הבריאות...