אין אונות: איך ניתן לטפל בה בדרך טבעית?

גברים רבים סובלים מאין אונות. לעתים יש צורך בתרופת לטיפול בבעיה, אבל לפעמים ניתן להתמודד עמה גם בדרכים טבעיות. לפניכם טיפים לטיפול טבעי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אין-אונות-טיפול

לא מעט גברים, בגילאים שונים, מתמודדים עם אין אונות (אימפוטנציה). טיפול תרופתי בבעיה הוא לא תמיד הבחירה המועדפת על כולם, בשל תופעות לוואי העלולות להיווצר. לכן בטרם תפנו אל טיפול תרופתי, כדאי לשקול דרכים טבעיות לטיפול.

בעיות בתפקוד המיני עלולות לפגוע באיכות החיים, בחיוניות, בביטחון העצמי, בזוגיות, בבריאות הנפשית ועוד. הסיבות להופעת בעיות באון הגברי רבות ומגוונות. מדובר בסיבות בריאותיות, נפשיות, רגשיות, סיבות הקשורות להזנחה גופנית ולאורח חיים לא בריא.

קיימות דרכים רבות ומגוונות לטיפול באון הגברי בצורה טבעית בטרם פונים לקבלת טיפול תרופתי. לפניכם 7 טיפים בולטים ויעילים, שתוכלו להתחיל ליישם כבר היום:

  1. בצעו ספורט – מחקר שנערך בעבר באוניברסיטת הרווארד, חשף שאפילו הליכה של 30 דקות ביום תשפר את מצב רוחו של הגבר. כל פעילות גופנית עוזרת לשמור על משקל תקין, משפרת את הדימוי העצמי ומשחררת אנדורפינים, המשפרים את מצב הרוח הגברי.

  2. שמרו על משקל גוף תקין – עודף משקל, מעבר להיותו לא בריא, משפיע על תפקודו הכללי של האדם. גבר השומר על משקל מאוזן ותקין, משפר את סיכוייו לתפקד כמו שצריך בכל היבטי החיים.

  3. אורח חיים בריא – עישון, אלכוהול וג’אנק פוד – משפיעים באופן ישיר גם הם על תפקודו של הגבר. הם גורמים לתחושת עייפות, רמת אנרגיה נמוכה, תחושת כבדות, חוסר ריכוז ועוד. מומלץ להימנע מהם ולאמץ אורח חיים מאוזן ובריא.
  1. טסטוסטרון מאוזן – קיימת דרך טבעית ויעילה לאיזון רמות הטסטוסטרון בגוף. להורמון זה תפקיד חשוב מאוד, אפילו קריטי, בתפקוד הגברי. רמות גבוהות של ההורמון עלולות, בין היתר, לגרום להתנהגות אגרסיבית ולתחרותיות. רמות נמוכות, עלולות לגרום לדיכאון, פגיעה בזיכרון ועוד.

  2. נפש רגועה – כדי להיות משוחררים ורגועים מבחוץ, כדאי לשמור על שלווה מבפנים. נסו לאמץ שיטה להירגע ולשחרר את הגוף והנפש ממתחים. לדוגמה: יוגה, מדיטציה, מיינדפולנס, דמיון מודרך ועוד.

  3. זרימת דם תקינה בגוף – זרימת דם תקינה חיונית לתפקוד תקין של איברי הגוף. לעתים יש צורך בנטילת תוסף תזונה. זאת על מנת להפחית את הלחץ מכלי הדם או לשפר את זרימת הדם היכן שיש צורך בכך.

  4. שימוש בצמחי מרפא – קיימים תוספי תזונה טבעיים לגבר, היכולים לחזק את העוצמה הגברית. הם מבוססים על 100% מרכיבים טבעיים וגם בעלי רישיון מטעם משרד הבריאות. הם עומדים בתקן GMP ובטוחים לשימוש.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

המוצרים שלנו

ויפאליס כוח גברא
340.00
תוסף תזונה טבעי לגבר באישור משרד הבריאות...
ונוסיל
280.00
פורמולת צמחי מרפא להגברת החשק המיני לנשים...
מבצע
פיטלס
176.00
FITLESS - פיטלס תוסף תזונה לדיאטה טבעית...
מבצע
טיפטופ סופר
129.00
טיפטופ - משיער דליל לשיער מלא ובריא...
שמן קנאביס לנשיםשמן קנאביס לנשים
מבצע
שמן אמור
195.00
שמן קנאביס מעורר הנאה. פיתוח חדשני של...
MAXIMON
220.00
תרסיס השהייה ומעכב שפיכה איכותי ובטוח לשימוש....