ויאגרה: כל מה שרצית לדעת על ויאגרה

כל מה שרצית לדעת על ויאגרה

סובלים מבעיות זקפה? אימפוטנציה? שוקלים לנסות טיפול תרופתי? כל מה שרצית לדעת על ויאגרה ופחדתם לשאול בכתבה שלפניכם

מאז הצגתה לעולם ב-1998, ויאגרה הפכה לשם דבר ולסמל של תקווה עבור מיליוני גברים הסובלים מבעיות זיקפה. הגלולה הכחולה, חוללה מהפכה בטיפול במצב שגרם בעבר למבוכה, למערכות יחסים מתוחות ולריסוק הערכה עצמית. עם השפעתה הבלתי ניתנת להכחשה על חיי הגברים, אין פלא שהפכה לתופעה שכדאי לחקור. במאמר זה, נספק הבנה מקיפה של התרופה, התופעה, ההצלחה וכמה סטטיסטיקות מסקרנות.

איך הכל התחיל?

התרופה התגלתה בטעות, במהלך ניסויים קליניים עבור תרופות לב. החומר הפעיל שלה, סילדנפיל, נועד במקור לטיפול בתעוקת חזה ויתר לחץ דם. חוקרים גילו במהרה את תופעת הלוואי המדהימה שלו – שיפור זרימת דם לפין  ושיפור זקפה. גילוי מקרי זה הוביל לאישורה, על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA), בשנת 1998 כתרופה לטיפול במצבי אין אונות.

ויאגרה: יתרונות

היתרון העיקרי של ויאגרה טמון ביכולתה לשפר את התפקוד המיני. היא מאפשרת לגברים להשיג ולשמור על זקפה חזקה יותר. היא לא רק מחייה את חיי המין, אלא גם עוזרת לטפח ביטחון עצמי, משקמת אינטימיות ומחזקת מערכות יחסים. תחילת ההשפעה של התרופה, מרגע נטילתה, היא בדרך כלל בתוך 30-60 דקות. משך זמן זה, הופך אותה לאופציה נוחה עבור גברים הרוצים ליהנות ממפגשים מיניים ספונטניים.

ויאגרה: חסרונות

אמנם היא מציעה פתרון יעיל לסובלים מזקפה חלשה, אימפוטנציה ועוד – אבל היא לא חפה מחסרונות. תופעות הלוואי השכיחות שלה, כוללות בין היתר: כאבי ראש, הסמקה, שלשול והפרעות במערכת העיכול, הזעה וגודש באף. חלק מהגברים עלולים לחוות גם הפרעות ראייה ורגישות לאור. במקרים נדירים קיימים דיווחים גם על תופעות לוואי חמורות יותר, כגון: פרכוסים, עלפון, דימום מהפין, אובדן שמיעה ופריאפיזם (זקפה ממושכת וכואבת). בנוסף, היא אינה מומלצת לאנשים הנוטלים תרופות מסוימות (לדוגמה: תרופות ממשפחת הניטרטים, כמו איזוסורביד או וריוסיגואט לטיפול בלחץ דם ריאתי).

בתוך כמה זמן היא מתחילה להשפיע?

כ-30 דקות לאחר נטילת התרופה היא לרוב מתחילה להשפיע על רוב הגברים.

מה משך ההשפעה של ויאגרה?

כ-2-4 שעות מנטילתה ועד 8 שעות מרגע נטילתה.

איך נוטלים את התרופה?

 • יש לקחת אותה לפני קיום יחסי מין.
 • אין לקחת יותר מטבליה אחת ב-24 שעות.
 • חשוב לקחת בחשבון שנטילת התרופה לאחר אוכל עלולה לעכב את השפעתה.

אזהרות

 •  אין לשתות מיץ אשכוליות ביחד עם נטילת התרופה.
 • חשוב להימנע מצריכת אלכוהול מוגברת בעת נטילת התרופה. שתיית אלכוהול עלולה להפריע להשפעת התרופה ולגרום ליתר לחץ דם.
 • אסור ללעוס את התרופה.

מאיזה גיל גברים משתמשים בויאגרה?

ויאגרה ניתנת בדרך כלל לגברים מגיל 18 ומעלה שחווים קשיים בהשגת זקפה או שמירה עליה. שכיחותה של אין אונות נוטה לעלות עם הגיל, ולפיכך, משתמשי ויאגרה הם לרוב אנשים מבוגרים יותר. חשוב לציין כי יש להשתמש בויאגרה רק תחת פיקוח ומרשם של איש מקצוע בתחום הבריאות.

כמה גברים בעולם משתמשים בה?

קשה להשיג נתונים גלובליים מדויקים, ההערכה היא שמיליוני גברים בעולם משתמשים בויאגרה כהתערבות טיפולית עבור אימפוטנציה. מחקרי שוק מצביעים על כך שארה"ב מהווה חלק ניכר מהמשתמשים, עם כמות של 23 מיליון מרשמי ויאגרה שהונפקו עד היום. ניתן להאמין כי נתון זה מייצג רק חלק קטן מהמספר האמיתי ברחבי העולם.

ויאגרה במספרים

השפעת התרופה ניכרת גם בכמה סטטיסטיקות מרתקות. השוק עולמי של ויאגרה, צפוי להגיע ל-3.4 מיליארד דולר עד 2025. נתון אדיר זה, משקף את הביקוש לטיפול מסוג זה. מחקרים הוכיחו כי ויאגרה לא רק משפרת את האינטימיות הפיזית אלא גם תורמת לרווחה נפשית, להערכה עצמית ולסיפוק כללי מהחיים.

דרך המסע ההיסטורי שלה, ויאגרה ביססה את מקומה כתרופה מהפכנית בתחום הבריאות המינית. למרות היתרונות והחסרונות שלה, היא מספקת בעקביות למיליוני גברים ביטחון עצמי חדש ויכולת ליהנות מקשרים מיניים מספקים.

האם היא באמת יעילה?

מחקרים רבים אישרו את יעילותה של התרופה בשיפור בעיות זיקפה. מחקר אחד שפורסם ב-International Journal of Impotence Research, דיווח שכמעט 80% מהגברים שטופלו בויאגרה חוו שיפור בזקפה, זאת בהשוואה ל-24% בלבד בקבוצת הפלצבו. מחקר אחר גילה כי ויאגרה שיפרה את תפקוד הזקפה ב-85% מהגברים, ללא קשר לגורם הבסיסי לבעיה. ממצאים אלו מחזקים את העובדה שהתרופה מספקת פתרון יעיל עבור אלו המבקשים להתגבר על הקושי.

בעוד ויאגרה יכולה לשנות את חייהם של גברים עם בעיות זיקפה, יש להתייעץ עם איש מקצוע בטרם נטילתה. חשוב להעריך את התאמתה, זאת בהתבסס על מצבו הרופאי של הגבר. גברים מסוימים עשויים לא להגיב כראוי לתרופה, מה שמחייב טיפולים חלופיים (כגון ויאגרה טבעית).

זיופים רבותי, זיופים

תעשיית הויאגרה סובלת מהרבה מאוד זיופים. הנה מספר נקודות חשובות לקחת בחשבון כשרוכשים ויאגרה אונליין:

1. רכיבים פעילים: התרופה המקורית מכילה את החומר הפעיל סילדנפיל, המשמש כתרופה לטיפול בבעיות דיספונקציה חילופית. זיופים עשויים לכלול רכיבים שונים אחרים או בכלל לא לכלול רכיב פעיל.

2. קניה מהיצרן המורשה: כדי להבטיח רכישה בטוחה, חשוב לרכוש מספקים רשמיים ומורשים. כך תדעו שהתרופה אמינה ונבדקה.

3. תווית ואריזה: תרופה מקורית כוללת תווים ואריזה רשמית. זיופים עשויים להיות חסרי תווית או להכיל את רשימת המרכיבים. חשוב לבדוק את האריזה והתווים לפני השימוש.

4. מחירים זולים: כאשר המחיר מאוד נמוך בהשוואה למחיר הרגיל, יש סיבה לכך. זיופים עשויים להיות זולים מאוד. הרכישה מהיצרן המורשה היא בטוחה ומסבירה את המחיר הגבוה יותר.

חבילות

הזוג לגבר
עיכוב שפיכה, השהייה בקיום יחסי מין לאורך זמן פלוס כמוסות טבעיות לחיזוק הזיקפה, הערכה המושלמת לגבר שרוצה לחזק את עצמו,…
470
SALE
הזוג הנשי
ונוסיל הכמוסות הטבעיות להגברת החשק המיני + קרם אורגזמה טבעי, משחה להעצמת האורגזמה וההנאה מיחסי מין לאישה (גם הגבר ירגיש…
470
SALE
הזוג הזוגי
כמוסות טבעיות לחיזוק הזיקפה ושמן קנאביס לסקס עוצמתי הן לאישה והן לגבר – במבצע חסר תקדים
470
SALE
שמן לסקס
שמן לסקס
זוג שמנים לגבר ולאשה
זוג שמנים איכותיים על בסיס קנאביס, שמנים לסיכוך ולהגברת ההנאה מקיום יחסי מין הן לגבר והן לאשה, השמן לאשה מעצים…
390
SALE

מוצרים בודדים

ויפאליס כוח גברא
מדוע לקנות אצלנו? ✅ניסיון טיפולי קליני רב שנים ✅משלוח מהיר ודיסקרטי מיצוי צמחים איכותי בשיטה תקנית ✅ניסיון רב שנים בפיתוח…
340
תרסיס עיכוב שפיכה
לונגר פלאזר לגבר
הנאה שנמשכת ונמשכת )כמעט( כל הלילה… לונגר פלז'ר מאפשר לכם לשדרג את חיי המין עם חוויה ארוכה ושונה ממנה שהכרתם,…
230
SALE
ונוסיל
פורמולת צמחי מרפא להגברת החשק המיני לנשים | 100% טבעי ללא מרשם רופא. איך זה עובד? ונוסיל, הוא מוצר טבעי…
280
שמן אמור
שמן קנאביס מעורר הנאה. פיתוח חדשני של שמן סיכה המבוסס, על שמן קנאביס וקומפלקס שמנים אתריים למריחה על איבר המין…
195
SALE
MAXIMON
תרסיס השהייה ומעכב שפיכה איכותי ובטוח לשימוש. ספריי השהייה איכותי על בסיס טבעי ומאושר על ידי משרד הבריאות. באריזת חיסכון…
140
SALE
קרם אורגזמה
קרם אורגזמה מכיל שמן קנאביס
קרם אורגזמה עם שמן קנאביס: מוצר חדשני ומעולה המעניק הגברת ההנאה מיחסי מין, הקרם מכיל שמנים וצמחי מרפא נוספים שמטרתם…
160
PowerOn חיזוק כוח הגברא
תוסף תזונה נוזלי טבעי לגבר באישור משרד הבריאות מיוצר מצמחי מרפא המחזקים את האון הגברי כוח גברא והזיקפה ללא תופעות…
390
פיטלס
FITLESS – פיטלס תוסף תזונה לדיאטה טבעית דיאטה טבעית מצמחי מרפא תוסף תזונה מאושר משרד הבריאות להאצת הרזייה שריפת שומנים…
90
טיפ טופ הפתרון לשיער דליל
יש לכם שיער דליל? בואו ללמוד איך משתמשים ב-טיפטופ: השימוש ב-טיפטופ פשוט מאוד: • מנערים את אריזת טיפטופ. • מפזרים…
150
תפריט
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזור לחנות