כל מה שרציתם לדעת על קמגרה

קמגרה - Kamagra - קאמגרה קמאגרה

מה זה קמגרה? איך מזהים אם קמגרה מקורית ולא מזויפת? מהו זמן ההשפעה של קמגרה? האם יש לה תופעות לוואי? איפה קונים קמגרה? וכל מידע חשוב נוסף אודות התרופה המיועדת לחיזוק כוח גברא

קמגרה ג'ל (Kamagra Oral Jelly)  היא תכשיר דמוי ויאגרה, המכיל את החומר הפעיל הקיים בויאגרה. המוצר פרץ לאחרונה לשוק התרופות לטיפול באין אונות וזוכה להצלחה רבה. קמגרה (kamagra) היא חלק מדור חדש של תרופות המיועדות לטיפול בבעיות זיקפה, שפיכה מוקדמת ואין אונות. אחד היתרונות הבולטים שלה, טמון בזמן ההשפעה המהיר שלה (היא פועלת כ-15 דקות מרגע הנטילה). קמגרה מיועדת לנטילה דרך הפה. קמגרה היא בעצם ויאגרה גנרית. אבל בשונה מויאגרה, המגיעה רק בקפסולה – התרופה מגיעה בכל מיני צורות שונות לצריכה, כגון: סוכריות, כדורים וג'ל בטעמים שונים.

ויאגרה ללא מרשם - תחליף ויאגרה - קמגרה

מה ההבדל בין קמגרה ג'ל, כדורי קמגרה וסוכריות ויאגרה?

רבים מתלבטים אם ליטול קמגרה ג'ל או כדורים. קמגרה ג'ל, כדורי קמגרה, וסוכריות ויאגרה כלם משתמשים באותה התרכובת הפעילה – סילדנפיל, המשמשת לטיפול בזקפה חלשה. ההבדלים ביניהם נמצאים בעיקר בצורת התכשיר, בזמן השפעה, ובמהירות ההשפעה:

1. קמגרה ג'ל (Kamagra Oral Jelly): זו צורת המתכלה של קמגרה, הנכנסת ישירות למערכת הדם דרך הפה. בזכות זאת, היא מתפסקת במהירות גבוהה יותר מכדורי קמגרה, ובכך ניתן לרגש תופעות רפואיות מהר יותר.

2. כדורי קמגרה (Kamagra Tablets): כדורי קמגרה עשויים להיות יעילים גם הם, אבל הם צריכים להיבלע ולעבור דרך מערכת העיכול על מנת לפעול. כתוצאה מכך, זמן ההשפעה עשוי להיות ארוך מאשר קמגרה ג'ל.

3. סוכריות ויאגרה (Viagra Chewable Tablets): הן נטמעות בגוף במהירות רבה יותר מכדורי קמגרה, אבל אין עדות מספיקה על יעילותם והם פחות נפוצים מכדורי קמגרה או קמגרה ג'ל.

בסופו של דבר, בחירת צורת הקמגרה המתאימה לך תלויה בהעדפותיך האישיות ובכימיה הפיזיולוגית שלך. תמיד כדאי להתייעץ עם רופא לפני השימוש בכל סוג של תרופה, כולל קמגרה, על מנת לוודא שהיא מתאימה ובטוחה לשימוש במקרה הספציפי שלך.

קמגרה באישור משרד הבריאות

האם שימוש בקמגרה הוא באישור משרד הבריאות? קמגרה הנמכרת בבתי מרקחת מורשים על ידי מרשם רופא מאושרת על ידי משרד הבריאות. יחד עם זאת, באינטרנט נמכרים מוצרי קמגרה מזויפים רבים, שלא מאושרים על ידי משרד הבריאות. 

איך מזהים אם קמגרה מקורית ולא מזויפת?

איך מזהים האם קמגרה מקורית או מזויפת? איך יודעים שלא מדובר שזה לא חיקויים של קמגרה?

כאשר מדובר בתרופה כמו קמגרה, המומלץ בחום לרכוש אותה ממקורות אמינים ומוסמכים כגון בתי מרקחת רשמיים או מספקים מורשים. אם אתה מעוניין לוודא אם הקמגרה שרכשת היא מקורית ולא מזוייפת, הנה כמה טיפים שיכולים לעזור לך:

1. לבדוק את האריזה והתווית: בתרופות מקוריות תמצאו מידע מפורט על היצרן, את מספר הסידורי של המוצר, תאריך התפוגה, והמרכיבים הפעילים. הקפידו לבדוק האם יש אי דיוקים או הבדלים בין אריזת המוצר שרכשתם לבין התמונה של המוצר המקורי באתר הרשמי של היצרן.

2. יש לבדוק את המרכיבים הפעילים: קמגרה מקורית צריכה להכיל את הרכיב הפעיל סילדנפיל (Sildenafil). אם לא מופיע רכיב זה או אם יש רכיבים נוספים שלא צוינו ברשימת המרכיבים הפעילים בתרופה המקורית, זה עשוי להיות סימן שמדובר במוצר מזויף.

3. מומלץ לבדוק את מראה והאריזה: קמגרה מקורית נקנית באריזה מסודרת ואיכותית. אם האריזה נראית לא מסודרת, המילה "קמגרה" כתובה בצורה שגויה, זה עשוי להיות סימן למוצר מזויף.

4. יש לרכוש את המוצר ממקור אמין בלבד: תמיד יש לרכוש תרופות כמו קמגרה ממקורות אמינים ומוסמכים, כגון בתי מרקחת רשמיים או ספקים מוסמכים.

5. בדיקת תעודת אישור: יש לבדוק האם התרופה שרכשת עברה אישור רפואי רשמי מהרשויות הרלוונטיות במדינתך.

חשוב לזכור שתרופה מזויפת עשויה להיות מסוכנת מאוד לשימוש ולגרום נזק רציני לבריאותך. 

קמגרה הוראות שימוש:

 • קמגרה יש ליטול כ-15 דקות לפני קיום יחסי מין.
 • יש ליטול את התרופה על קיבה ריקה כדי ליהנות מהשפעה מקסימלית ומהירה.
 • עליך לפתוח את שקית הקמגרה ג'ל ולסחוט את כל תוכן השקית אל תוך הפה.
 • לאחר מכן יש לשתות כוס מים כדי לוודא שבלעת את כל המינון שבשקית.

קמגרה זמן השפעה

מתי הזמן הנכון לקחת קמגרה? וכמה זמן קמגרה משפיעה? קמגרה מומלץ לקחת כ-15 דקות לפני קיום יחסי המין והיא פועלת בדרך כלל בתוך 15 דקות מהרגע שנוטלים אותה. זמן ההשפעה עשוי להשתנות מאדם לאדם. מחקרים וניסיונות רבים מצביעים על כך שהשפעתה מתרחשת בדרך כלל תוך כמה דקות עד 30 דקות.

זמן ההשפעה של קמגרה ג'ל נמשך בממוצע כ-4-6 שעות. חשוב לציין שזמן זה עשוי להשתנות מאדם לאדם, תלוי בגורמים כמו משקל הגוף, האם הגבר אכל טרם נטילת התרופה או אם הוא נוטל תרופות נוספות. 

קמגרה תופעות לוואי

לדברי משווקי התרופה, יש לקמגרה תופעות לוואי מעטות ונדירות. התרופה עצמה יוצאת מהגוף לאחר כ-12 שעות מרגע נטילתה.

בעלי מחלות רקע, כאלה הסובלים מאלרגיות, רגישויות ועוד – צריכים להתייעץ עם רופא בטרם השימוש.

קמגרה תופעות לוואי שכיחות היכולות להופיע: כאבי ראש, בחילות, גודש באף, טשטוש ראייה קל, סחרחורת קלה, גלי חום, צרבת, וכאבי בטן.

תופעות הלוואי מופיעות במקרים נדירים ולרוב חולפות מעצמן.

קמגרה תופעות לוואי נדירות היכולות להופיע: במקרים מאוד יוצאי דופן ונדירים, אצל גברים בעלי היסטוריה של בעיות לב (כמו אי ספיקת לב ועוד) עלולים להיגרם התקפי לב או שבץ.

במידה ואתה סובל מבעיות לב או לחץ דם – קמגרה מסוכנת עבורך ועליך להתייעץ עם רופא טרם השימוש בתרופה.

שימוש ארוך טווח וקבוע בקמגרה ג'ל עלול לגרום גם לדלקות קיבה, הקאות ובעיות עיכול נוספות.

 

קמגרה מינון

קמגרה מינון יומי מומלץ:

לרוב, המינון המומלץ של קמגרה הוא 50 מיליגרם ליום.

בהתאם לתגובת המטופל לטיפול, במקרים מסוימים, המינון עשוי להיות גם 100 מיליגרם, אך זה צריך להתבצע בהתאם להוראת הרופא.

בכל מקרה, חשוב לא לחרוג מהמינון המומלץ ולא להשתמש בתרופה יותר ממה שהומלץ  על ידי הרופא. עוד חשוב לקחת בחשבון את ההוראות והאזהרות שניתנות על ידי הרופא והוראות השימוש המצורפות לתרופה.

קמגרה גולד – מה זה?

קמגרה גולד היא גרסה משודרגת של התרופה קמגרה. ההבדל העיקרי בין קמגרה גולד לקמגרה הרגילה הוא במינון הפעיל בתרופה. בעוד שקמגרה רגילה מכילה 50 מ"ג של סילדנפיל, קמגרה גולד מכילה 100 מ"ג של סילדנפיל. זה עשוי לאפשר למשתמשים לקבל יתרון נוסף בתגובה הטיפולית.

בגלל המינון הגבוה יותר של סילדנפיל בקמגרה גולד, יתכן ויהיו לה מאפיינים פסיכולוגיים ופיזיים שונים מאלו של קמגרה הרגילה. בכל מקרה, חשוב להתייחס לקמגרה גולד בזהירות ולהשתמש בה תחת השגחת רופא.

מתי לא כדאי להשתמש בקמגרה?

התרופה מכילה בדיוק את אותו חומר פעיל שיש בויאגרה. לכן, במידה ואסור לכם ליטול ויאגרה – אסור לכם ליטול גם אותה. קמגרה מסוכנת ואסור להשתמש בה במיוחד אם אתם סובלים מאחת מהבעיות הבאות:

 • במידה וקיימת אלרגיה לסילנדפיל.
 • יתר לחץ דם.
 • הפרעה בתפקודי כבד.
 • הפרעה בתפקוד הלבבי.
 • הפרעה בתפקודי כליות.

איפה קונים קמגרה?

קמגרה נמכרת באתרי אינטרנט שונים ורבים, אצל יבואנים רשמיים של המוצר. יש להיזהר מקניית קמגרה מזויפת או מחיקויים של קמגרה. לא ניתן למצוא קמגרה ג'ל בסופר פארם או בבתי המרקחת של קופת חולים כללית, מכבי ועוד. שם תוכלו למצוא ויאגרה או תחליפי ויאגרה גנריים אחרים. 

תחליף קמגרה ללא מרשם?

בוודאי, ניתן לרכוש תחליף ויאגרה טבעי ללא מרשם רופא וללא תופעות לוואי. לדוגמה תוכלו לקנות את ויפאליס, ויאגרה טבעית לגבר, המבוססת על 100 אחוז חומרים טבעיים, שיש לה גם אישור לשימוש על ידי משרד הבריאות. אין צורך במרשם רופא, ניתן להזמין אותה בקלות דרך האינטרנט ולקבל אותה במשלוח דיסקרטי ומהיר עד הבית. מדובר בכמוסות טבעיות לחיזוק זקפה, חיזוק כוב גברא והגברת החשק המיני. 

קמגרה לנשים – יש כזה דבר?

קמגרה היא תרופה שנועדה לחיזוק זקפה אצל גברים, והיא לא מיועדת לשימוש על ידי נשים. יתרה מכך, לא נערכו מחקרים רבים או אישור לשימוש של קמגרה או כל גרסה אחרת של סילדנפיל לטיפול בבעיות בתפקוד המיני אצל נשים.

יש מוצרים שמטרתם הגברת החשק המיני אצל נשים. אז אם אישה מחפשת קמגרה לנשים, היא יכולה להשתמש בתוסף תזונה לנשים, שהוא 100 אחוז טבעי, ללא תופעות לוואי, שיכול לטפל בירידה בחשק המיני אצל נשים.

קמגרה חוקית או לא חוקית בישראל?

קמגרה (kamagra) היא תרופה חוקית. יחד עם זאת, קיימים בשוק זיופים רבים לקמגרה וצריך להיזהר מאוד לא ליפול למשווקים של אותם זיופים. נטילת תרופה מזויפת תהיה לא אפקטיבית מבחינה בריאותית וכמובן אפילו מסוכנת.

המוצר המקורי משווק בשקית שבתוכה ניילון וגב מפלסטיק, כשתוקף המוצר מוטבע בגב השקית. פתיחת השקית מתבצעת רק באמצעות שבירת הפלסטיק באמצע. במהלך נטילת התרופה, ניתן לזהות כי מדובר בתכשיר המקורי על ידי כך שהוא מגיע במרקם ג'לי אחיד, ללא גושים ובמגוון טעמים מתקתקים (זאת בניגוד לזיופים).

קמגרה חוות דעת

חוות הדעת החיוביות סובבות סביב זמן ההשפעה המהיר של הקמגרה, העובדה שאין צורך במרשם רופא וזמן אספקה מהיר. קיימות על קמגרה חוות דעות פחות טובות, חלקן קשורות לעובדה שלתרופה זיופים רבים, שקל מאוד ליפול גם עליהם. תופעות הלוואי שלה הדומות לויאגרה הופכות אותה ללא מומלצת למי שלא יכול או לא נהנה להשתמש בויאגרה.

האם יש צורך במרשם רופא לקמגרה? האם רוכשים אותה בקופת החולים?

אין צורך במרשם רופא כדי לרכוש אותה וניתן להזמין אותה דרך האינטרנט.

מה זה סופר קמגרה?

קמגרה מגיע במינון של 100 mg. סופר קמגרה היא תרופה עם 100 mg סילאדנאפיל לשמירה על זקיפה. בנוסף 60 mg דפוקסיטין, האחראי על עיכוב שפיכה.

האם יש כזה דבר ויאגרה טבעית?

בהחלט, יש ויאגרה טבעית – יש את ויפאליס. מדובר בתוסף תזונה לגבר, 100% טבעי, המאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות. ויפאליס יכול לשפר את חיי המין של הגבר, לפתור בעיות זקפה ולהגביר את החשק הטבעי. זהו מוצר טבעי לחלוטין, ללא תופעות לוואי, ויאגרה ללא מרשם, המיוצר תחת תנאי הייצור והבקרה הקפדניים ביותר. ניתן להזמין את ויפאליס דרך האתר ולקבל אותו במשלוח מהיר ודיסקרטי לכל מקום שתרצו. המוצר מאזן את רמות הטסטוסטרון, מזין את המערכת ההורמונלית והגוף, מחזק זרימת דם פריפרית ומשפר את התפקוד הווסקולארי של איבר המין.

חבילות

הזוג לגבר
עיכוב שפיכה, השהייה בקיום יחסי מין לאורך זמן פלוס כמוסות טבעיות לחיזוק הזיקפה, הערכה המושלמת לגבר שרוצה לחזק את עצמו,…
470
SALE
הזוג הנשי
ונוסיל הכמוסות הטבעיות להגברת החשק המיני + קרם אורגזמה טבעי, משחה להעצמת האורגזמה וההנאה מיחסי מין לאישה (גם הגבר ירגיש…
470
SALE
הזוג הזוגי
כמוסות טבעיות לחיזוק הזיקפה ושמן קנאביס לסקס עוצמתי הן לאישה והן לגבר – במבצע חסר תקדים
470
SALE
שמן קנאביס לסקס במבצע לגבר ולאישה
שמן קנאביס לסקס במבצע לגבר ולאישה
זוג שמנים לגבר ולאשה
זוג שמנים איכותיים על בסיס קנאביס, שמנים לסיכוך ולהגברת ההנאה מקיום יחסי מין הן לגבר והן לאשה, השמן לאשה מעצים…
390
SALE

מוצרים בודדים

ויפאליס - ויאגרה ללא מרשם - ויאגרה טבעית לגבר
ויפאליס – כוח גברא
מדוע לקנות אצלנו? ✅ניסיון טיפולי קליני רב שנים ✅משלוח מהיר ודיסקרטי מיצוי צמחים איכותי בשיטה תקנית ✅ניסיון רב שנים בפיתוח…
340
לונגר פלז'ר - longer pleasure - my shemen
לונגר פלז'ר
הנאה שנמשכת ונמשכת כל הלילה לונגר פלז'ר (Longer pleasure) מאפשר לכם לשדרג את חיי המין עם חוויה ארוכה ושונה ממנה…
230
SALE
ונוסיל - ויאגרה טבעית לנשים
ונוסיל
פורמולת צמחי מרפא להגברת החשק המיני לנשים | 100% טבעי ללא מרשם רופא. איך זה עובד? ונוסיל, הוא מוצר טבעי…
280
שמן אמור - AMOR - שמן סקס לנשים
שמן אמור
שמן קנאביס מעורר הנאה. פיתוח חדשני של שמן סיכה המבוסס, על שמן קנאביס וקומפלקס שמנים אתריים למריחה על איבר המין…
195
SALE
MAXIMON – ספריי השהייה
תרסיס השהייה ומעכב שפיכה איכותי ובטוח לשימוש. ספריי השהייה איכותי על בסיס טבעי ומאושר על ידי משרד הבריאות. באריזת חיסכון…
139
SALE
קרם אורגזמה לאישה - Cannabis Collection - Pleasure Stimulating
קרם אורגזמה מכיל שמן קנאביס
קרם אורגזמה עם שמן קנאביס: מוצר חדשני ומעולה המעניק הגברת ההנאה מיחסי מין, הקרם מכיל שמנים וצמחי מרפא נוספים שמטרתם…
160
פיטלס
FITLESS – פיטלס תוסף תזונה לדיאטה טבעית דיאטה טבעית מצמחי מרפא תוסף תזונה מאושר משרד הבריאות להאצת הרזייה שריפת שומנים…
90
טיפטופ לשיער דליל - tiptop - סיבי שיער לשיער
טיפ טופ הפתרון לשיער דליל
יש לכם שיער דליל? בואו ללמוד איך משתמשים ב-טיפטופ: השימוש ב-טיפטופ פשוט מאוד: • מנערים את אריזת טיפטופ. • מפזרים…
150
תפריט
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזור לחנות