שמן קנאביס הציל את חיי המין שלנו!

נשים מספרות על החוויה שלהן עם שמן קנאביס לנשים. איך הוא שיפר את התשוקה? גרם להן להגיע לאורגזמה חזקה יותר? לחוש משוחררות עם בני הזוג ועם עצמן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שמן קנאביס חיי מין

להיות אישה זה לא תמיד קל, גם כשזה מגיע ליחסי מין. אפילו אם את אישה מינית ובעלת תשוקה, יכול מאוד להיות שכשזה מגיע לחדר השינה, את נתקלת במספר מכשולים המחבלים בחוויה המינית שלך. שוחחנו עם מספר נשים שקיבלו שמן קנאביס להתנסות. כל אחת מהן ספרה לנו איך שמן קנאביס הציל את חיי המין שלה.

שמן קנאביס הציל לנו את חיי המין: אורגזמה ראשונה אחרי שנים

ליאת, 44, מכפר ורדים.

“מאז הלידה של התאומים לפני כשמונה שנעם לא הצלחתי ליהנות יותר מחיי מין. כל חדירה לוותה בכאב. כל מגע של בן הזוג גרם לגוף שלי להיות מתוח ומרוחק. הרגשתי שאני מאבדת את ההנאה מחיי המין. בעלי רכש שמן קנאביס ליום הנישואים שלנו ובהתחלה כעסתי עליו, נעלבתי אפילו. אבל אחרי השימוש הראשון קרנתי מרוב אושר. השמן הזה החזיר את התשוקה לחיי הנישואים העייפים שלנו. שמן הקנאביס משמש כשמן סיכה מדהים ותאמינו לי שניסינו הרבה במשך השנים. הוא גרם לגוף שלי לחוש חם, רפוי, משוחרר ופתוח לחוויה. בעלי הרגיש שהוא שוב יכול לגעת בי מבלי לחשוש. החדירה הייתה נעימה ונטולת כאבים ואפילו הצלחתי להגיע לאורגזמה לראשונה מזה שנים”.

בזמן האקט המיני אני אישה אחרת

טלי, 32, מתל אביב.

אני אישה מאוד מינית, אבל תמיד מתקשה להגיע לאורגזמה עם בני זוג. מאז שגיליתי את שמן הקנאביס חיי המין שלי השתנו לגמרי. בהתחלה ניסיתי אותו לבד, עם עצמי, בזמן אוננות ואז החלטתי לשתף גם את הפרטנרים שלי וזה היה “וואו!”. אני לא יודעת איך להסביר את זה, אבל השמן הזה משפר את זרימת הדם בגוף שלי, גורם לכל מגע (שגם ככה מאוד נעים לי) להיות עוצמתי יותר. אני משתמשת בו בתור משחק מקדים סקסי לעיסוי (שזה תמיד משפר את הסקס), הוא מרגיע אותי, מדליק, משחרר וגם בני הזוג נהנים בטירוף מחוויה אחרת שלא הכירו. בזמן האקט המיני אני אישה אחרת, רגועה, מלאת תשוקה מתמיד, לא מפחדת שיכאב לי והדרך לאורגזמה מעולם לא הייתה מהירה וקלה יותר.

ממליצה בחום לכל מי שבמצבי

דבורה, 72, מחיפה.

כשהגעתי לגיל המעבר חיי המין שלי הלכו. התחלתי לסבול מיובש בנרתיק, ירידה בחשק המיני, חוסר אנרגיה ועייפות. הדבר האחרון שרציתי לחשוב עליו זה זה יחסי מין. בעלי כבר הרים ידיים וחיי המין שלנו נגמרו לגמרי. חברה ספרה לי לא מזמן על השמן הזה ולא ממש האמנתי שהוא יכול לשנות משהו. היא רצתה שאנסה אותו ולא הסכמתי. ביום הולדת שלי, היא החליטה לקנות לי אותו בתור מתנה. אני לא מאמינה שלא הסכמתי לנסות אותו עד עכשיו, פשוט טעות. היובש שהיה לי בנרתיק כבר לא בעיה, אני פשוט משתמשת בשמן הזה בתור שמן סיכה ולא רק שזה לא כואב – זה נעים! פחדתי מהמילה “קנאביס”, זה של צעירים חשבתי. אבל אין שום קשר בין השמן הזה לבין ההרגשה של קנאביס, השמן בסך הכל מרגיע את השרירים, מוריד לי את הרמה של הכאב והוריד גם הרבה מאוד מתח שהיה ביני לבין בעלי. כי כמה אפשר לחיות בלי סקס?

אני בת 72 היום ועדיין שוכבת עם בעלי (הוא לוקח גם תוסף תזונה טבעי לגברים בשם “ויפאליס”, בכל זאת, הוא גם כבר לא צעיר…).

עכשיו הבת שלי בגיל המעבר ומתמודדת עם הרבה תופעות לא נעימות. היא לוקחת עכשיו גם את השמן קנאביס וגם פורמולת צמחים טבעית בשם “ונוסיל“. היא עוזרת גם לחשק המיני וגם למצב הרוח שלה, לוויסות ההורמונלי ולעוד כל מיני תופעות שאי אפשר לברוח מהן. אי אפשר לברוח אבל אפשר לטפל, לשפר אותן ולהתמודד בדרכים טבעיות. ממליצה בחום לכל אישה שנמצאת במצב שלי או של הבת שלי!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

המוצרים שלנו

ויפאליס כוח גברא
340.00
תוסף תזונה טבעי לגבר באישור משרד הבריאות...
ונוסיל
280.00
פורמולת צמחי מרפא להגברת החשק המיני לנשים...
מבצע
פיטלס
159.00
FITLESS - פיטלס תוסף תזונה לדיאטה טבעית...
מבצע
טיפטופ סופר
129.00
טיפטופ - משיער דליל לשיער מלא ובריא...
מבצע
שמן אמור
195.00
שמן קנאביס מעורר הנאה. פיתוח חדשני של...
MAXIMON
220.00
תרסיס השהייה ומעכב שפיכה איכותי ובטוח לשימוש....