תרסיס השהייה עם לידוקאין: זה מסוכן?

גברים רבים משתמשים בתרסיס השהייה לעיכוב שפיכה. אבל במה עדיף לבחור, בתרסיס השהייה עם לידוקאין? או בתרסיס השהייה טבעי? בואו לקרוא את התשובה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
תרסיס השהייה עם לידוקאין

תרסיסי השהייה הפכו לנפוצים מאוד עם השנים. גברים רבים משתמשים בהם בעת קיום יחסי מין כדי לעכב שפיכה. בשוק ניתן למצוא תרסיסי השהייה טבעיים וגם תרסיסי השהייה המכילים אמלה (לידוקאין). אמלה הוא חומר מאלחש, המטשטש את התחושה באזור הפין ומסייע לגבר לעכב שפיכה ולהחזיק את הזקפה זמן ארוך יותר. אבל האם תרסיס השהייה עם לידוקאין מסוכן לשימוש? האם תרסיס השהייה טבעי בטוח יותר לשימוש? אנחנו כאן כדי לענות על השאלות החשובות ההאלה.

תרסיס השהייה עם לידוקאין: כדאי או לא?

אז טוב ששאלתם. מחקר שבוצע בשנת 2002, בדק האם לידוקאין משפיע על תאי הזרע. תוצאות המחקר הוכיחו כי לידוקאין גורם לירידה בתנועתיות הזרע (כמובן שהתוצאות היו שונות בהתאם למינון החומר ומשך זמן השימוש). דבר חשוב נוסף שהתגלה במחקר, הוא שלידוקאין גורם לפגיעה בחיוניות הזרע, פגיעה בלתי הפיכה. המחקר בדק גם חומר בשם ליגנוקאין, המשמש גם הוא כמאלחש. לחומר זה נמצא שאין השפעה על תאי הזרע, ליתר דיוק לא השפעה לרעה, אם כבר נמצא כי הוא ממריץ אותם באופן זמני. מכיוון שהוא ממריץ את תאי הזרע, חומר מסוג ליגנוקאין יכול להתאים לזוגות המעוניינים להיכנס להריון, אבל אם אתם לא מקווים להפוך להורים בקרוב – מומלץ שתמנעו משימוש בחומר זה. חשוב לדעת ששימוש בשני החומרים באזור הנרתיק, עלול להשאיר מעט חומר בתוכו גם אם שוטפים אותו לאחר יחסי המין.

בשנת 2019 משרד הבריאות הודיע שספריי השהייה המכיל לידוקאין עלול לגרום לבעיות לב אצל משתמשים במוצר ובנוסף גם לבעיות נוירולוגיות ופיזיולוגיות שונות. לאחר ההודעה של משרד הבריאות, נמסר ששימוש בתרסיסי השהייה המכילים חומר מאלחש מסוג לידוקאין – לא מומלצים לשימוש.

אז מה עושים עכשיו?

עוברים לפתרון הטבעי, לתרסיס השהייה בטוח המאושר על ידי משרד הבריאות. תרסיס השהייה ללא סכנות, כזה שלא פוגע באיכות הזרע, לא ממריץ אותו ולא מאט אותו. מוצר שלא מסכן את הלב, רק עושה את העבודה שלו באופן טבעי. תרסיס השהייה שפשוט יעזור לכם לעכב שפיכה באופן טבעי.

מנסים את מקסימון. מוצר טבעי, איכותי ויוקרתי, להארכת האקט המיני. מקסימון מגיע אליכם עד הבית עם שליח באופן דיסקרטי. פתרון יעיל ובטוח לשימוש – אתם מוזמנים להזמין כבר היום.

למידע נוסף ולרכישת המוצר – לחצו כאן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

המוצרים שלנו

ויפאליס כוח גברא
340.00
תוסף תזונה טבעי לגבר באישור משרד הבריאות...
ונוסיל
280.00
פורמולת צמחי מרפא להגברת החשק המיני לנשים...
מבצע
פיטלס
176.00
FITLESS - פיטלס תוסף תזונה לדיאטה טבעית...
מבצע
טיפטופ סופר
129.00
טיפטופ - משיער דליל לשיער מלא ובריא...
שמן קנאביס לנשיםשמן קנאביס לנשים
מבצע
שמן אמור
195.00
שמן קנאביס מעורר הנאה. פיתוח חדשני של...
MAXIMON
220.00
תרסיס השהייה ומעכב שפיכה איכותי ובטוח לשימוש....