תרופות שגורמות לבעיות זקפה – מי הן?

בעיות זקפה נגרמות מסיבות שונות, אבל יש תרופות שגורמות לבעיות זקפה וגם לתחושה של חוסר חשק מיני אצל גברים. בכתבה זו נחשוף מי התרופות שגורמות לכך

שתפו:
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
ווטסאפ
שיתוף ב email
אימייל

בעיות זקפה נגרמות מסיבות שונות, אבל יש תרופות שגורמות לבעיות זקפה וגם לתחושה של חוסר חשק מיני. בכתבה זו נחשוף מי התרופות הגורמות לכך

בעידן בו אנו חיים, כ-40 אחוז מהגברים בגילאי 40 עד 70 סובלים מבעיות זקפה. קיימות סיבות רבות לתופעה, אבל אחת מהן היא תרופות שגורמות לבעיות זקפה. כן, מדובר במצב של נטילת תרופות שאין להן כל קשר לזקפה והן גורמות לבעיה של ממש. לכן לפעמים גברים שסובלים מבעיות זקפה לא מודעים לכך שמקור הבעיה היא בתרופה שנועדה לטפל בבעיה אחרת.

ויאגרה טבעית
כדורים טבעיים לזיקפה חלשה, ויאגרה טבעית

לפני הכל – מהי בעיית זקפה?

בעיית זקפה היא מצב בו גבר מתקשה להשיג זקפה מלאה או מצליח להשיג זקפה, אבל לא מצליח לשמור עליה. יש גברים שגם לא מצליחים להשיג זקפה בכלל או משיגים רק זקפה חלקית או זקפה חלשה. מצב זה, מקשה על הגבר כמובן לקיים חיי מין מלאים ומספקים.

מלבד תרופות, מה עוד עלול לגרום לבעיות זקפה?

בעיות נפשיות ורגשיות, כמו דיכאון, תחושת חרדה, מתח מתמשך, מצבים נפשיים ופסיכולוגיים שלא בהכרח קשורים לתפקוד המיני של הגבר אבל לפעמים נוצרים כתוצאה מהבעיה.

 • צריכת אלכוהול, סמים ועישון סיגריות.
 • בעיות בריאותיות כגון מחלות לב, סוכרת, לחץ דם גבוה, כולסטרול גבוה ועוד.
 • בעיות הקשורות ישירות לאזור איבר המין הגברי. כגון: ניתוחים או בעיות בערמונית (כמו סרטן הערמונית), ניתוחי אגן, בעיות בזרימת הדם אל הפין ועוד.
 • מצב של קושי בהשגת זקפה הנובע מהזנחה גופנית. כגון: חוסר פעילות גופנית, השמנת יתר, תזונה לא מאוזנת, חוסר בשעות שינה ועוד.

מי הן התרופות שיכולות לגרום לבעיות זקפה אצל גברים?

מסתבר שכ-25 אחוז מבעיות הזקפה ומצבים של חוסר חשק מיני אצל הגבר, נגרמים כתוצאה מנטילת תרופות שמטרתן לטפל בבעיות בריאותיות שונות. לדוגמה:

תרופות לטיפול בלחץ דם ובעיות לב

תרופות הממתנות את פעילות קצב הלב, ממשפחת חוסמי בטא (כמו דרלין) מפריעות להגעה לשפיכה ולהיווצרותה של זקפה. הדבר קורה בשל השפעת התרופות על מערכתה העצבים הפריפריאלית, המשפיעה גם על איבר המין של הגבר. גם נטילת תרופות ללחץ דם ובעיות לב מקבוצה אחרת יכולה להיות בעלת השפעות דומות, חלקן אפילו יכולות לגרום לאין אונות מוחלטת.

תרופות לטיפול בדיכאון

אותן תרופות שמטרתן לגרום לנו להרגיש טוב יותר מבחינה נפשית, גורמות לתופעת לוואי מרגיזה במיוחד. כ-20-40 אחוז מהנוטלים תרופות מקבוצת ה-SSRI (פרוזאק, ציפרלקס, סרוקסט ועוד) סובלים מירידה בחשק המיני, מתקשים להגיע לאורגזמה, לשפיכה ועוד.

תרופות נוספות שיכולות לפגוע בתפקוד המיני אצל גברים

הרשימה עוד ארוכה ומכילה תרופות המטפלות בבעיות אחרות היכולות לגרום לבעיות. כגון: תרופות לטיפול בכיבי קיבה, תרופות לטיפול בסרטן, תרופת למחלות מפרקים, תרופות הרגעה, תרופות הורמונאליות, תרופות לשומנים בדם ועוד.

מה עושים אם מרגישים שהתרופה פוגעת בתפקוד המיני?

לא מומלץ להפסיק ליטול את התרופה על דעת עצמכם. חשוב ליידע את הרופא המטפל בכם, כדי לבדוק האם יש אופציה חלופית לתרופה שאתם מקבלים.

בנוסף, כדאי לבדוק עם הרופא עם מותר לכם לקחת ויאגרה טבעית, ללא תופעות לוואי, כמו ויפלאיס. מדובר בתוסף תזונה, העשוי מ-100 אחוז מרכיבים טבעיים, רק מצמחי מרפא. ויפאליס יכול לשפר את התפקוד המיני, להגביר את החשק המיני וגם לסייע במצבים של בעיות זקפה. הפורמולה מאושרת על ידי משרד הבריאות ויכולה להוות פתרון טבעי מושלם לבעיה.

ויאגרה טבעית
כדורים טבעיים לזיקפה חלשה, ויאגרה טבעית
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
ווטסאפ
שיתוף ב email
אימייל
שתפו:

מאמרים נוספים מהמגזין

דיאטה טבעית

מהי דיאטה בהתאמה אישית?

האם כל דיאטה מתאימה לכם? דיאטה מותאמת אישית היא דיאטה טבעית, המותאמת לכל אדם, לצרכיו ולגופו. בואו להרכיב דיאטה אישית עם תפריט דיאטה אישי מנצח

קרא עוד »

המוצרים שלנו

 • טיפטופ - משיער דליל לשיער מלא ובריא - בתוך...
  טיפטופ - משיער דליל לשיער מלא ובריא - בתוך 15 שניות בלבד! איך זה עובד? צפו בסרטון: טיפטופ הינו מוצר...
  280.00
 • פורמולת צמחי מרפא להגברת החשק המיני לנשים | 100%...
  פורמולת צמחי מרפא להגברת החשק המיני לנשים | 100% טבעי ללא מרשם רופא. איך זה עובד? ונוסיל, הוא מוצר טבעי...
  340.00
 • תוסף תזונה טבעי לגבר באישור משרד הבריאות מיוצר מצמחי...
  תוסף תזונה טבעי לגבר באישור משרד הבריאות מיוצר מצמחי מרפא המחזקים את האון הגברי והזיקפה ללא תופעות לוואי מוצר מעולה...
  340.00
 • FITLESS - פיטלס תוסף תזונה לדיאטה טבעית דיאטה טבעית...
  FITLESS - פיטלס תוסף תזונה לדיאטה טבעית דיאטה טבעית מצמחי מרפא תוסף תזונה מאושר משרד הבריאות להאצת הרזייה שריפת שומנים...
  340.00