למה נופל לו באמצע? שאלה שיש לה תשובות רבות

למה נופל לו באמצע? יש המון סיבות לכך שגבר עלול לאבד זיקפה בעת קיום יחסי מין, חרדת ביצוע היא אחת מהן. בואו לקרוא למה הוא נופל ואיך להרים אותו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
erection

אתם במיטה, שניכם מגורים, האווירה מושלמת, כך לפחות זה נדמה – ופתאום אופס… בן או בת הזוג מביטים בך וחושבים לעצמם בראש "למה נופל לו באמצע?". חלקם יתאמצו מאוד לעזור לבן הזוג להחזיר את הזיקפה מהר וייקחו זאת כעלבון אישי וכמטרה להחזיר את הזיקפה. לעומת זאת, יש כאלה שפשוט יעלבו, יסתובבו ויילכו לישון. ואתה? אתה בוודאי תרגיש נבוך, מתוסכל ולא תבין איך ממצב של זיקפה, לפעמים אפילו ממש רגע לפני החדירה – עברת למצב של חוסר זיקפה או זיקפה חלשה.

ויאגרה טבעית
כדורים טבעיים לזיקפה חלשה, ויאגרה טבעית

אז מה הסיבה? לפעמים מדובר בחרדת ביצוע

אז הדברים הרבה יותר פשוטים ממה שנדמה לכם. מרוב פחד ובהלה רוב הגברים שוכחים שהתשובות נמצאות בראש והפין שלהם פשוט הקדים אותם, קרא את המחשבות שלהם, הפחדים שלהם והתחושות שלהם וביצע פעולה בטרם הם הספיקו להבין מה קורה. אז מה בעצם מביא לירידה בכוח גברא?

חרדת ביצוע היא מצב שבו מרוב שהגבר רוצה לתת "הופעה" ולהרשים את הצד השני, הוא נכנס למצב שבו מרוב שהוא מרגיש שיש לצד השני ציפיות גבוהות ממני – הוא פשוט לא מצליח לתפקד ברגע האמת.

חרדת ביצוע נפוצה מאוד אצל גברים חסרי ניסיון, גברים צעירים או אצל גברים שעומדים להיכנס למיטה עם מישהי שחשקו בה במשך זמן רב מאוד ופתאום הפנטזיה עומדת למציאות והם לא יודעים כיצד להתמודד עמה וחוששים לאכזב. חרדה מהסוג הזה יכולה להופיע גם אצל מי שאין לו שום בעיה בחדר המיטות, גם אצל המנוסים והגברים שבגברים, כל מה שצריך זה מחשבה אחת חזקה שתתקוף אתכם מספיק חזק ברגע האמת ותכניס בכם ספקות וחששות לגבי איכות הביצועים שלכם.

אז למה נופל לו באמצע אם זו לו חרדת ביצוע?

יש מצבים בהם הזיקפה פתאום "הולכת" ברגע האמת ולא תמיד זה קורה בגלל חרדה. מה הן הסיבות הנפוצות למצבי אין אונות?

 • כשהגבר שם קונדום, בואו נודה בזה, יש משהו די מוריד בלעצור הכל פתאום ולהתמקד בלשים גומי על איבר המין שלנו. אמצעי מניעה בהחלט יכולים להרוג את הרגע…
 • כשהגבר שותה יותר מדי אלכוהול לפני הסקס זה יכול לגרום בין היתר לבעיות זיקפה, חוסר חשק מיני אצל הגבר, חרדת ביצוע ועוד.
 • אם הגבר משתמש בסמים או מעשן הרבה, זה עלול גם לפגוע בזיקפה.
 • במידה והגבר סובל מחוסר איזון הורמונלי (איזון רמות טסטוסטרון) זה יכול לגרום לזיקפה חלשה, לזיקפה חלשה ולבעיות זיקפה נוספות.
 • אם הגבר סובל ממחלות הקשורות למערכת העצבים זה יכול לפגוע גם בתפקודו המיני של הגבר.
 • במקרים בהם הגבר סובל ממחלות כמו סוכרת, לחץ דם, בעיות לב או בעיות של זרימת דם לאזור הפין – יכולה להיות לכך השפעה לרעה על הזקיפה. איך להזרים דם לפין היא בעיה שמטרידה גברים רבים.
 • אם הגבר סובל ממתח, חרדה, לחץ או דיכאון, הוא יכול לאבד זיקפה ולסבול מאין אונות.
 • אין אונות בגיל 50 ואחריו הוא גם מצב נפוץ איתו מתמודדים גברים רבים. אבל כמו כל המצבים גם הוא ניתן לטיפול באמצעות שינוי תזונתי, פעילות גופנית, טיפול בבעיות בריאות, טיפול מיני, זוגי ועוד.

אחרי הנפילה – איך קמים?

במקרים בהם הגבר מאבד את הזיקפה באמצע, במהלך או לפני יחסי המין ניתן לעשות מספר דברים כדי לחזק כוח גברא:

 1. קודם כל תירגעו, תזכרו שזה לא סוף העולם וזה קורה לכולם.
 2. תנסו לא להיכנס ל"סרט רע", הזיקפה אבדה, אבל אל תלכו אתם לאיבוד עכשיו. לפעמים מרוב לחץ ובושה הגבר נכנס למצב עוד יותר  מתוח, חרד והרסני והופך עכבר להר. פשוט תנשום עמוק, תעשה רגע הפסקה ותכניס את הדברים לפרופורציות הנכונות
 3. תרגול חשיבה חיובית הוא הכרחי, אם מדובר בפעם ראשונה שזה קרה לך או בתופעה שכמעט ולא נתקלת בה מעולם אל תחמיר עם עצמך (ואיתו…). תחשוב על זה שאתה כנראה עייף, מתוח או פשוט תנסה להבין מה יכולה להיות הסיבה שגרמה לך לאבד את הזיקפה. יכול להיות שנשימה ארוכה ודקה של מחשבה יעזרו לך למצוא פתרון הגיוני לסיטואציה (אולי אתה לא נמשך לאישה שאיתך? אולי היה לך יום קשה בעבודה? אולי לא ישנת טוב בלילה? אולי מצפה לך יום מאוד קשה מחר?) יש המון סיבות אפשריות, אבל לא תגיע אליהן אם לא תהיה רגוע ותחשוב בהיגיון.
 4. אם מתחשק לך לא לוותר ולחזור למשחק אל תמהר! תשכב קצת, תירגע, תחזרו אל שלב המשחק המקדים, דיבורים, נשיקות, ליטופים, מגע מיני נעים – בלי לחץ! כשיש לחץ הסיכוי שתצליח לתפקד הוא נמוך מאוד גם אם הכל תקין לחלוטין.
 5. לא בכוח! אל תנסה להחזיר את הזיקפה ולהגיע אל החדירה כדי להוכיח משהו למישהו או מישהי, זה מתכון לכישלון. איבר המין שלך הוא לא צעצוע והוא מרגיש אותך, אם ירגיש שאתה לא בעניין או שהאקט המיני הזה לא אמור להתרחש עכשיו – זה לא יקרה לא משנה כמה תתאמץ.
 6. במידה והתופעה לא התרחשה בפעם הראשונה ואתה נתקל בה לעיתים קרובות, כדאי לשקול מספר צעדים:
  – בדיקה כללית אצל אורולוג.
  – בדיקות כלליות.
  – שינוי תזונתי ושילוב של מאכלים להגברת האון בתפריט יכול לתרום מאוד למצב של בעיות זקפה, חיזוק זקפה, חוסר זקפה, חיזוק כוח גברא, חיזוק זקפה חלשה, ומצבי אין אונות.
  – הקפדה על ביצוע כושר גופני לפחות שלוש פעמים בשבוע.
  – אם אתה עושה זאת כדאי להפסיק לעשן ולשתות.
  – כדאי לחשוב על אפשרות ליטול תרופות טבעיות לאין אונות המבוססות על צמחי מרפא ומאושרות לשימוש על ידי משרד הבריאות.

ויפאליס – תוסף תזונה לגבר שיכול לפתור בעיות אין אונות

גם אם מדובר בבעיה של חרדת ביצוע, של הזרמת דם לפין, של רצון לחזק כוח גברא או בעיות זיקפה נוספות – קיים פתרון טבעי שיכול לסייע לכם לפתור את כל הבעיות. ויפאליס הוא תוסף תזונה טבעי לגבר, המובסס על 100% צמחי מרפא. מדובר במוצר ללא תופעות לוואי, טבעי לחלוטין, ויאגרה טבעית עם ניסיון קליני של 17 שנים. הפורמולה הייחודית יכולה לסייע בטיפול בבעיות זיקפה חלשה, להגביר את החשק המיני, לחזק את האון הגברי, לאזן את רמות הטסטוסטרון בגוף, לחזק את ולשפר את התפקוד הווסקולרי של איבר המין (זרימת דם לפין) ועוד. אז למה אתם מחכים?

ויאגרה טבעית
כדורים טבעיים לזיקפה חלשה, ויאגרה טבעית
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

המוצרים שלנו

ויפאליס כוח גברא
340.00
תוסף תזונה טבעי לגבר באישור משרד הבריאות...
ונוסיל
280.00
פורמולת צמחי מרפא להגברת החשק המיני לנשים...
מבצע
פיטלס
176.00
FITLESS - פיטלס תוסף תזונה לדיאטה טבעית...
מבצע
טיפטופ סופר
129.00
טיפטופ - משיער דליל לשיער מלא ובריא...
שמן קנאביס לנשיםשמן קנאביס לנשים
מבצע
שמן אמור
195.00
שמן קנאביס מעורר הנאה. פיתוח חדשני של...
MAXIMON
220.00
תרסיס השהייה ומעכב שפיכה איכותי ובטוח לשימוש....