לא עומד לי מה עושים?

בטח לא נתקלתם בהרבה גברים שאומרים "לא עומד לי מה עושים?" אבל תהיו בטוחים שיש הרבה. לפעמים מדובר בתופעה חולפת ולעתים בבעיה שדורשת טיפול

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אף גבר לא יעמוד בראש הגג ויזעק לכל העוברים והשבים "חברים! לא עומד לי מה עושים?". אין ספק שגבר שסובל מבעיות זיקפה, אין אונות או בעיות אחרות בתפקוד המיני, בדרך כלל יחוש נבוך, בודד ומאוד חסר אונים (וחסר און…). אבל אותם גברים כלל לא לבד, כי כמעט כל גבר התמודד לפחות פעם אחת בחייו עם מצב שלא עמד לו.

חוסר זיקפה זה מצב מייאש, אבל זה גם מצב שניתן לטפל בו ולפתור אותו.

לא עומד לי מה עושים? אולי זו בעיה נפשית

לא תאמינו עד כמה הנפש והמצב הרגשי שלכם יכול להשפיע על הזיקפה שלכם. כשגבר סובל ממתח, דיכאון, חרדה, חרדת ביצוע, חוסר שקט, מרגיש עצבני, לא ישן טוב ועוד – קיים סיכוי לא רע בכלל שהוא יסבול גם מבעיות בתפקוד המיני. איבר המין הגברי הוא חלק בלתי נפרד מהגבר, כמו הראש/מוח. כאשר הראש שלכם טרוד – גם הפין שלכם מתקשה לתפקד.

ויאגרה טבעית
כדורים טבעיים לזיקפה חלשה, ויאגרה טבעית

אז מה עושים?

אם מדובר במצב נפשי ירוד זמני, פשוט חכו שהוא יחלוף, סביר להניח שלאחר שיחלו, גם התפקוד המיני שלכם יחזור לעצמו וגם הזיקפה שלכם תשוב.

במידה ומדובר בדיכאון עמוק, חרדות מתמשכות, עומס נפשי, תקופה ארוכה בה אתם חווים לחץ ומתח – כדאי לפנות לטיפול פסיכולוגי, לנסות לבצע שיטות להרפייה, לתרגל יוגה, לצאת להליכות ארוכות – באופן כללי לנסות להרגיע את קצב החיים ולהחזיר אליהם את האיזון הנפשי.

קיימים מקרים בהם הלחץ והחרדה מקורם דווקא בחדר המיטות, כאשר גבר חש שעליו לתפקד באופן מושלם, שהוא חש שחסר ביטחון (אני לא מספיק טוב, הפין שלי לא מספיק גדול, אני לא מאהב מספיק מספק ועוד). במצבים כאלה יש הגבר בעצם משפיע על הדימוי העצמי שלו, פוגע בתפקוד המיני של איבר המין שלו, יוצר ציפיות לא ריאליות ואז לא מצליח להשיג זיקפה.

לכן מומלץ להשתדל לשכוח ממה שרואים בסרטים או בפורנו ופחות להקשיב לסיפורים של חברים שמתרברבים. האמינו בעצמכם, עבדו על עצמכם, חזקו את הביטחון העצמי וגם התפקוד המיני שלכם ישתפר בהדרגה.

לא עומד לי מה עושים? אולי זו בעיה פיזית

קיימות סיבות שונות למצב של חוסר זיקפה שמקורן בבעיה פיזית כלשהי, זה כלל לא תלוי במצב הנפשי, בטיב הזוגיות או במצב הרוח של הגבר – פשוט לא עומד לו והוא לא יודע מה לעשות.

אז מה עושים?

לכן אם מדובר בתופעה שחוזרת על עצמה מומלץ לשלול בעיה בריאותית (בעיות לחץ דם, השמנת יתר, מחלות לב, סוכרת, ועוד).

בנוסף כדאי להיבדק אצל אורולוג כדי לשלול מצב של זרימה לא תקינה לאיבר המין.

דרך נוספת שכדאי כדי לקבל שיפור מידי במצב היא שימוש בתרופות המבוססות על צמחי מרפא (רק כאלה שמאושרות על ידי משרד הבריאות וטבעיות לחלוטין כמובן) – כדי לחזק את הזיקפה ולראות שיפור מהיר בבעיה. שימוש בתרופות מהסוג הזה יכול לסייע גם כאשר הבעיה פיזית וגם כאשר היא נפשית, לכן הן מומלצות מאוד לשימוש.

בנוסף, כדאי לשקול לשנות את התפריט התזונתי שלכם, לשלב בו מאכלים להגברת החשק המיני, לרדת במשקל אם יש צורך, לנסות תרופות סבתא להגברת החשק המיני (אף פעם לא מזיק) – ובעיקר להאמין בעצמכם ובו…

ויאגרה טבעית
כדורים טבעיים לזיקפה חלשה, ויאגרה טבעית
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

המוצרים שלנו

ויפאליס כוח גברא
340.00
תוסף תזונה טבעי לגבר באישור משרד הבריאות...
ונוסיל
280.00
פורמולת צמחי מרפא להגברת החשק המיני לנשים...
מבצע
פיטלס
176.00
FITLESS - פיטלס תוסף תזונה לדיאטה טבעית...
מבצע
טיפטופ סופר
129.00
טיפטופ - משיער דליל לשיער מלא ובריא...
שמן קנאביס לנשיםשמן קנאביס לנשים
מבצע
שמן אמור
195.00
שמן קנאביס מעורר הנאה. פיתוח חדשני של...
MAXIMON
220.00
תרסיס השהייה ומעכב שפיכה איכותי ובטוח לשימוש....