חרדת ביצוע נשית: מה זה ואיך מטפלים?

חרדת ביצוע נשית, מתרחשת אצל 1 מכל 10 נשים. זהו מצב בו אישה לא יכולה לקיים יחסי מין עם חדירה, בשל התכווצות איבר המין. האם שמן קנאביס יעזור?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
חרדת ביצוע נשית

חרדת ביצוע היא מונח שלרוב מתקשר לבעיות תפקוד מיני אצל גברים. אבל מסתבר שקיימת גם חרדת ביצוע נשית. מדובר בפחד מקיום יחסי מין, הנובע מסיבות שונות. לעתים מדובר בנשים המסוגלות להגיע לאורגזמה ואוהבות מגע. הבעיה היא שהן פשוט לא מסוגלת ליהנות מחדירה. הן חוששות מחדירה מכל סוג ברוב הפעמים, חוששות גם מלידה, דורשות לבצע הפריה כדי להרות, פוחדות מבדיקות גניקולוגיות ואפילו מהחדרת טמפון.

ככל הנראה כ-10%-20% מהנשים סובלות מחרדת ביצוע נשית ברמה כזו או אחרת. החרדה גורמת להתכווצות שריר פתח הנרתיק. זהו דבר הגורם לקושי בקיום יחסי מין או ביצוע כל פעולה אחרת באזור איבר המין (כפי שציינו, גם החדרת טמפון או בדיקה).

מה גורם לחרדת ביצוע אצל נשים?

הסיבות לכך רבות ומגוונות:

דימוי גוף נמוך ודימוי עצמי נמוך – בעידן בו אידיאל היופי גורם לנשים לחשוב שהן צריכות להראות כמו דוגמניות, כוכבות פורנו או מפורסמות אחרות, פעמים רבות הן חשות רע עם המראה החיצוני שלהן. כאשר הן מגיעות למיטה הן מתביישות בגופן, מרגישות שגברים עלולים להתאכזב מכך שהן לא נראות כמו מלאכית של ויקטוריה סיקרטס בהלבשה תחתונה. הן מרגישות לא מספיק סקסיות, חושבות שגברים מצפים מהן להיות יפות, רזות, גבוהות. אבל לרוב הן טועות. מחקרים רבים הוכיחו שגברים דווקא מעדיפים "נשים אמיתיות". הכוונה היא לנשים בעלות מראה בריא, נשי וטבעי.

נשים המתביישות בגוף שלהן, מרגישות לא בנוח לקיים יחסי מין בחושך לדוגמה. הן מרגישות לא בנוח לקיים יחסי מין בתנוחות מסוימות (חשות שהחזה שלהן קטן מדי, גדול מדי, שהישבן שלהן בגודל לא נכון, שהן מלאות מדי ועוד). אישה שלא מרגישה בנוח עם הגוף שלה עם עצמה, לא מרגישה בנוח עם הגוף שלה עם אחרים.

מה עושים? לומדים לאהוב את עצמך. במקום להתבונן בכל מה שאת לא אוהבת, התמקדי באותם איברים שאת כן אוהבת. רכשי לעצמך הלבשה תחתונה סקסית, אל תשכחי לומר לעצמך כמה את יפה. אל תשכחי גם שיש מעט דוגמניות והמון נשים אמיתיות – ושהרוב קובע. בני הזוג יכולים לסייע בכך שיחמיאו לאישה, יגרמו לה לחוש בנוח, יאמרו לה כמה היא סקסית ויפה. ידברו על כל אותם דברים שהם אוהבים בה – החל מהמוח והראש ועד לקצות אצבעות הרגליים.

ריח גוף – יש נשים החשות לא בנוח עם כל הקשור לריח הגוף שלהן. הן חוששות שריח הגוף שלהן עלול להרתיע את בן הזוג. לעתים הן חושבות שהוא יגעל ולא יאמר זאת.

מה עושים? זוכרים שלכולנו יש ריח כוף, לגברים ולנשים, שסביר להניח שהכל בראש. תמיד עוזר לעשות מקלחת טובה לפני קיום יחסי מין בשביל התחושה, למרוח קרם גוף נעים או להשפריץ בושם בניחוח סקסי.

כאב חדירה ויובש בנרתיק – נשים רבות סובלות מיובש בנרתיק, דבר הגורם לכאב בזמן החדירה. עובדה זו גורמת להן מראש מקיום יחסי מין, כי הן יודעות שבשלב מסוים יגיע השלב בו הן יסבלו מכאבים. איך דבר כואב יכול להיות גם מהנה? הוא לא.

מה עושים? משתמשים בחומר סיכה להקלה על החדירה. מומלץ לנסות את הפתרון הטבעי והיעיל באמת. שימוש בשמן קנאביס, כמו שמן אמור – יכול להביא לתוצאות נהדרות. זהו שמן המיועד למריחה על איבר המין הנשי. הוא מסייע לחדירה קלה, מרגיע את השרירים וגורם לירידה ברמת הכאב. מעבר לכך, השמן מתאים גם לעיסוי ארוטי, כמשחק מקדים מרגיע. זה יכול להעצים את תחושת המגע והחוויה המינית.

נשים שניסו שמן קנאביס, מספרות שהוא גרם להן לחוות גם תחושת אורגזמה מוגברת. היעדר אורגזמה היא ללא ספק בעיה נוספת שנשים רבות מתמודדות עמה במיטה. שמן קנאביס ללא מרשם רופא, יכול לסייע גם עם בעיה מתסכלת זו.

שמן אמור מאושר לשימוש ע"י משרד הבריאות – הזמינו עכשיו עם משלוח חינם ודיסקרטי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

המוצרים שלנו

ויפאליס כוח גברא
340.00
תוסף תזונה טבעי לגבר באישור משרד הבריאות...
ונוסיל
280.00
פורמולת צמחי מרפא להגברת החשק המיני לנשים...
מבצע
פיטלס
176.00
FITLESS - פיטלס תוסף תזונה לדיאטה טבעית...
מבצע
טיפטופ סופר
129.00
טיפטופ - משיער דליל לשיער מלא ובריא...
שמן קנאביס לנשיםשמן קנאביס לנשים
מבצע
שמן אמור
195.00
שמן קנאביס מעורר הנאה. פיתוח חדשני של...
MAXIMON
220.00
תרסיס השהייה ומעכב שפיכה איכותי ובטוח לשימוש....