ונוסיל – הגברת החשק המיני לנשים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

סובלת ממצב רוח ירוד? אבדת את החשק המיני? האנרגיה שלך לא כמו שהייתה? ונוסיל יכול לסייע לך להתחזק, לשפר את תפקודך המיני וגם לשפר את מצב רוחך במהרה

ונוסיל | Venusil הוא מוצר ייחודי לנשים בלבד, המורכב מצמחי מרפא ועשוי מ-100% חומרים טבעיים בלבד. מדובר בהרכב צמחים מקורי על בסיס ניסיון קליני רב שנים.

ירידה בחשק המיני אצל האישה או העדר חשק מיני, הן שתי תופעות נפוצות במיוחד אצל נשים בתחום התפקוד המיני, בכל גיל. נשים רבות חוות העדר חשק מיני ברמה כזו או אחרת, אם זה בשל סיבות נפשיות/פסיכולוגיות (בעת מצבי חרדה, מתח, דיכאון ועוד) – ואם זה בשל סיבות פיזיולוגיות (לאחר לידה, בגיל הבלות, ועוד).

למרות היותה של התופעה נפוצה, עדיין רב הנסתר על הגלוי. ההשערה היא כי חוסר איזון במערכת ההורמונלית הנשית (האסטרוגן) אחראי גם הוא על חלק גדול ממקרי העדר החשק המיני או חשק מיני ירוד אצל נשים. אבל גם מצב הרוח, חיוניות ואנרגיה נמוכה יכולים להשפיע על רמת התפקוד המיני של האישה.

כיצד איזון וויסות הורמונלי מסייע בהגברת חשק מיני אצל נשים?

על ידי שימוש בצמחי מרפא שונים, ניתן להגיע לאיזון הורמונלי נשי ובכך להשפיע ישירות על היבטים כגון: חשק מיני, מצב רוח ירוד ורמות אנרגיה נמוכות. מערך הורמונלי נשי מאוזן, מהווה גורם משפיע על היבטים רבים ובהם גם הורמוני המין. שימוש בצמחי מרפא יכול לסייע באיזון טבעי של המערך ההורמונלי הנשי, עשוי להגביר את החשק המיני, את רמת הגירוי והמשיכה, להעלות את רמת מצב הרוח ועוד. שילוב של היבטים אלו, משפר בצורה ניכרת את התפקוד המיני כולו, לרבות הגברת המשיכה המינית והרצון לקיום יחסי מין בתדירות גבוהה יותר.

ונוסיל מורכב מהצמחים הבאים:

אנג’ליקה סינית | Angelica sinensis | Dong Quai – אחד הצמחים הנפוצים והפופולריים ברפואת צמחי המרפא המודרנית למצבים הקשורים למערכת ההורמונלית הנשית. האנג’ליקה מכילה רכיבים הקרויים פיטואסטרוגנים (חומרים צמחיים הדומים לאסטרוגן), העשויים לסייע בתהליך איזון הורמונלי נשי, הגברת אנרגיה וחיזוק כללי. על פי הרפואה הסינית, האנג’ליקה נחשבת כצמח בונה דם ומחזק, היא טובה כאמור לחיזוק במצבי חולשה שונים הן בגלל היבטים גופניים (אנמיה לדוגמא) והן בהיבטים רגשיים, תשישות ומצב רוח ירוד.

שיח אברהם מצוי | ויטקס | Vitex agnus castus – ויטקס נחשב כיום כצמח המשמעותי ביותר בטיפול במערכת הורמונלית נשית. ברפואת צמחים עממית נחשב שיח אברהם כמעורר יצרים מיניים רדומים או חלשים. החומר הפעיל המרכזי בשיח אברהם הוא אלקלואיד בשם ויטיסין. שיח אברהם מכיל גם פלבנואידים וחומרים אנטי דלקתיים חזקים. הוא מוכר כצמח המשפיע על ציר ההיפותלמוס – היפופיזה – שחלות. זהו צמח חשוב כחלק מטיפול באיזון הורמונלי והגברת חשק מיני ירוד, רמות אנרגיה, חיזוק והגברת יצר מיני ושיפור מצב רוח כללי.

בטטה פראית | Dioscorea Villosa | Wild Yam – זהו אחד הצמחים המפורסמים והשימושיים למצבים הורמונליים ברפואת צמחי מרפא מודרנית. מצמח הדיאוסקוראה בודדו פרוגסטרון ומאז שימש בצורה מקיפה בעולם הרפואה. בטטה פראית מכילה חומרים פעילים בשם ספונינים בעלי מבנה סטרואידלי זהו צמח בעל השפעה הורמונלית מאזנת, אנטי דלקתי ומחזק. בשל יכולתו לסייע באיזון הורמונלי הבטטה הפראית תורמת לשיפור חשק מיני נשי וחיזוק מערכת המין כולה.

דמיאנה | Turnera diffusa | Damiana – אחד מצמחי המרפא העתיקים בעולם. הדמיאנה מוכרת בשימוש עוד בתקופת תרבות המאיה – שם נעשה בה שימוש לאיזון עצבי. עיקר תכונותיה ברפאות צמחים מודרנית היא לשיפור מצב רוח, הרגעה, הגברת החשק המיני ואיזון מערכת העצבים. זהו צמח תומך ומזין ובעל יכולת להגביר רמות אנרגיה ומצב רוח.

שימוש בונוסיל להשיג את התוצאות הבאות:

הגברת החשק המיני אצל האישה.
שיפור במצב הרוח.
יכול לגרום לאישה לחוש אנרגטית יותר.
יכול לאזן את המערכת ההורמונלית הנשית (האסטרוגן).

אז למה ונוסיל?

מוצר מקורי – שילוב ייחודי של צמחי מרפא ונוסיל (TM).
בייצור הפורמולה הושקעו מאמצים רבים, תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים ושמירה על תהליכי מיצויי תקניים.
פורמולה חדשנית וייחודית המשלבת חומרים פעילים של צמחי מרפא מרכזיים פרי ניסיון קליני רב שנים.
מיוצר ברישיון משרד הבריאות, עומד בתקן GMP.
פורמולת צמחי מרפא העשויה מ-100% חומרים טבעיים בלבד.
כשרות: בד"ץ.
ללא תופעות לוואי.
אבטחת תהליכי רכישה מקוונים על פי הדרישות המחמירות ביותר – PCI / DS.
משלוח מהיר, חינם ודיסקרטי לכל מקום בארץ (לנקודות איסוף).

שיחה עם נציג