ויפאליס – שאלות תשובות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

יש לכם שאלות לגבי ויפאליס? תוסף התזונה המושלם לגבר? היכנסו וקראו את שאלות הגולשים ואת תשובות המומחים שלנו

האם ויפאליס הוא מוצר טבעי?

ויפאליס הוא פורמולת צמחי מרפא המורכבת מ-100% רכיבים טבעיים.

ממה מורכב הויפאליס?

מדובר במוצר ייחודי ומקורי, המורכב ממיצוי מרבי של חומרים פעילים המצויים בחמישה צמחי מרפא, זאת על מנת לספק את העוצמה המקסימלית מכל חומר פעיל המצוי בכל צמח.

איך ויפאליס עובד?

ויפאליס מבוסס על ניסיון קליני של 17 שנים בטיפול בבעיות און גברי שונות. הנוסחה הייחודית מורכבת מצמחים, אשר לכל אחד מהם תפקיד ומטרה שונה וכל צמח משלים את פעולת הצמחים האחרים. צמחי מרפא פועלים בצורה ישירה על מערכות שונות בגוף, השפעתם יכולה לאפשר זרימת דם משופרת לאיבר המין, לצד העלאת רמת האנרגיה והחשק המיני.

האם ויפאליס ממכר?

לחלוטין לא! צמחי מרפא אינם ממכרים ולא גורמים לתופעות לוואי – לכן ניתן ליהנות מהיתרונות הטמונים בהם ומהשימוש בהם ללא חשש.

לאחר כמה זמן רואים תוצאות בשימוש עם ויפאליס?

במקרים מסוימים ניתן לחוש בתוצאות ובהשפעת המוצר כבר בימים הראשונים לאחר תחילת השימוש. יחד עם זאת, ההמלצה היא להתמיד בנטילה על פי ההנחיות, על מנת לאפשר לצמחי המרפא להגיע למקסימום אפקטיביות טיפולית.

היכן מיוצרת הפורמולה? והאם יש לה אישורי ייצור רשמיים?

ויפאליס מיוצר בישראל, תחת כל דרישות הייצור המקובלות. המוצר בעל רישיון ממשרד הבריאות ועומד בתקן GMP.

האם לויפאליס יש כשרות?

אכן, יש לו כשרות בד"ץ.

כיצד מגיע אלי המוצר?

המוצר יגיע אליך עם שליח עד לנקודת איסוף במקום מגורייך (אותה תבחר ביחד עם נציג האתר) או עד פתח ביתך או לכל כתובת אחרת לנוחיותך. החבילה תהיה ארוזה באופן דיסקרטי לחלוטין (ללא סימן מזוהה על המעטפה) ותימסר אך ורק לך באופן אישי.

האם המשלוח אנונימי וללא פרטים מזהים?

החבילה נשלחת אליך כשעליה מופיע אך ורק שמך, ללא שום פרט זיהוי נוסף על גבי המעטפה. אף אחד מלבדך לא יידע מה נמצא בתוך המעטפה והיא תהיה ממוענת אליך באופן אישי ודיסקרטי (ב-100%!) אך ורק עבורך.

האם החיוב בכרטיס האשראי חסוי ודיסקרטי? איך אהיה בטוח שלא ידעו מה קניתי?

החיוב בכרטיס האשראי נעשה באופן אנונימי לחלוטין ולא מצוין בו שום פרט אודות המוצר שרכשת. הרכישה תופיע תחת השם "חברת תקשורת" ללא פרטי זיהוי או מידע אודות המוצר. אתה יכול להיות רגוע, אנחנו דואגים לפרטיות שלך.

האם הרכישה מאובטחת?

תהליך הרכישה נעשה באופן מאובטח, תחת הפרוטוקולים המחמירים המקובלים ביותר בעולם: SSL 128  BIT –  זהו פרוטוקול בסטנדרט עולמי, המאפשר הצפנה של מידע ואבטחה ברמה הגבוהה ביותר.

האם ניתן לרכוש את המוצר בבתי מרקחת?

ויפאליס נכנס לשוק המקומי בהצלחה גדולה וזכה להיקפי מכירות גבוהים באמצעות רכישות אונליין דרך האתר, זאת בזכות הרכישה המאובטחת, השמירה על הדיסקרטיות והמשלוח המהיר והאנונימי.
במידה ואתם מעוניינים בפרטים אודות נקודות רכישה ברחבי הארץ ובתי מרקחת בהם ניתן לרכוש את המוצר – חייגו: 072-397-4000

שיחה עם נציג