בעיות זקפה פתאומיות: זקפה חלשה יכולה להופיע בבת אחת?

בדרך כלל בעיות זקפה מתפתחות לאט, עם הזמן. אבל יש מצבים בהם הן גם יכולות להתפתח באופן פתאומי. מה הם הגורמים לבעיות זקפה פתאומיות? ואיך מטפלים?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
בעיות זקפה פתאומיות

בעיות זקפה לרוב מתפתחות בקצב איטי. לעתים זה קורה בגלל בעיות בזרימת דם אל הפין, משקל עודף. לעיתים בגלל בעיות רפואיות מתמשכות כמו סרטן הערמונית ועוד. יחד עם זאת, בעיות זקפה יכולות גם להופיע בבת אחת. בעיות זקפה פתאומיות, המתרחשות באופן בלתי צפוי, כשנדמה שהכל בסדר.

בעיות זקפה פתאומיות: מה זה?

בניגוד לבעיות זקפה רגילות, המתפתחות עם הזמן ואפילו עם השנים, בעיות זקפה פתאומיות מופיעות ממש משום מקום. הפרעת זקפה פתאומית פשוט מגיעה – פתאום. הגבר לא מצליח לשמור על זקפה חזקה או סובל ממצב של זקפה חלשה, למרות שלא סבל כלל מהבעיה עד לאותה אפיזודה או אותה תקופה בה הופיעה ההפרעה.

בעיות זקפה משום מקום: למה זה קורה?

בחלק גדול מהמקרים בעיות אין אונות המופיעות באופן פתאומי, יכולות להיות קשורות למצב נפשי/פסיכולוגי או לטיפול תרופתי. כאשר אדם מתחיל להתמודד בבת אחת עם חרדה, סטרס, טראומה, דיכאון – או טיפול תרופתי באותו מצב, עלולות להופיע בעיות זקפה.

סיבה נוספת לבעיות זקפה פתאומיות היא צריכה פתאומית מוגזמת של סמים, אלכוהול, עישון או תרופות הרגעה או תרופות מדכאות תיאבון.

אם אדם מתחיל לסבול בבת אחת מחרדת ביצוע או דימוי עצמי נמוך – יכול להיות שגם בעיות זקפה יופיעו ללא אזהרה.

איך מטפלים עם בעיות זקפה המופיעות בבת אחת?

1. חשוב לפנות לאיש מקצוע – רופא או פסיכולוג. המטרה היא לשלול בעיה רפואית או מצב נפשי לא יציב, היכולים להשפיע על הזקפה.

2. כדאי לנסות לשנות את התזונה ולהעשיר אותה בתזונה להגברת האון. כדאי לשלב פירות, ירקות, אגוזים, קטניות, דגנים ועוד. מומלץ להתרחק מבשר מעובד, אלכוהול, פחמימות ריקות ועוד.

3. הקפידו על פעילות גופנית קבועה ובמידת הצורך הקפידו גם על תפריט דיאטטי לירידה במשקל.

4. קבלת טיפול רפואי מתאים יכול למנוע ולסייע במצבים של בעיות זקפה פתאומיות. שמרו על לחץ דם תקין, שמרו על הלב, הפחיתו סיכון למחלות לב, ריאה, סוכר וכלי דם.

5. השתמשו בתוספי תזונה טבעיים לגבר, כמו ויפאליס. מדובר בפורמולה טבעית המבוססת 100% על צמחי מרפא. מטרתה לשפר את זרימת הדם אל הפין, להגביר את החשק המיני, לאזן את ההורמונים הגבריים ולהגביר את הזקפה באופן מיידי.

ויפאליס, בניגוד למוצרים דומים אחרים, גם מאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות. הוא מיוצר תחת תנאי ייצור ובקרה קפדניים (GMP | ISO | HACCP) ומגיע אל הלקוח במשלוח מהיר ולא פחות חשוב – דיסקרטי לחלוטין.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

המוצרים שלנו

ויפאליס כוח גברא
340.00
תוסף תזונה טבעי לגבר באישור משרד הבריאות...
ונוסיל
280.00
פורמולת צמחי מרפא להגברת החשק המיני לנשים...
מבצע
פיטלס
159.00
FITLESS - פיטלס תוסף תזונה לדיאטה טבעית...
מבצע
טיפטופ סופר
129.00
טיפטופ - משיער דליל לשיער מלא ובריא...
מבצע
שמן אמור
195.00
שמן קנאביס מעורר הנאה. פיתוח חדשני של...
MAXIMON
220.00
תרסיס השהייה ומעכב שפיכה איכותי ובטוח לשימוש....