איך לא לגמור מהר ולעכב שפיכה מוקדמת

איך לא לגמור מהר: איך לעכב שפיכה מוקדמת

גומר מהר מידי? אתה לא לבד, מדובר בתופעה נפוצה. כל השיטות והטכניקות שיעזרו לכם לגמור לאט יותר ולעכב שפיכה מוקדמת. המדריך המלא איך לא לגמור מהר בסקס:

שפיכה מוקדמת היא מצב נפוץ בקרב גברים, שיכול להוביל לתסכול, חרדה וחוסר שביעות רצון במערכות יחסים אינטימיות. שפיכה מוקדמת מתרחשת לפני או זמן קצר לאחר החדירה, היא משפיעה על חלק ניכר מאוכלוסיית הגברים. מאמר זה נועד לשפוך אור על התופעה, לדון באסטרטגיות למניעתה, לספק נתונים רלוונטיים ובעיקר לענות על השאלה – איך לא לגמור מהר?

למה גברים גומרים מהר?

על פי הערכה, שפיכה מוקדמת נובעת משילוב של גורמים פסיכולוגיים, ביולוגיים וסביבתיים.

  • סיבות פסיכולוגיות עשויות לכלול חרדת ביצוע, מתח, דיכאון, לחץ או סוגיות שונות במערכות היחסים.
  • גורמים ביולוגיים, עלולים לכלול גנטיקה, חוסר איזון הורמונלי או רמות לא תקינות של סרוטונין. גם מחלות ובעיות רפואיות כמו יתר לחץ דם, סכרת וגיל (ככל שהוא עולה, קיים סיכוי גבוה לשפיכה מהירה).
  • סיבות הקשורות לסביבה, לרוב יהיו קשורות לחוויות מיניות מוקדמות, חינוך ותרבות. אותם גורמים עשויים לתרום להתפתחות שפיכה מוקדמת.

אצל גברים מבוגרים, שפיכה מהירה לרוב תהיה בעיה משנית לצד בעיה רפואית מסוימת. במקרים של גברים צעירים, לרוב זו תהיה הבעיה הראשית, שתדרוש גם טיפול, במקרים רבים מדובר בטיפול פסיכולוגי.

מה אחוז הגברים הסובלים משפיכה מהירה? 

שפיכה מוקדמת משפיעה על מספר רב של גברים ברחבי העולם. על פי מחקרים, ההערכות מראות שכ- 20-30% מהגברים חווים את התופעה. עם זאת, המספרים המדויקים יכולים להשתנות, בגלל הבדלים בפרשנות שלה ובגישות התרבותיות של המצב. חשוב לציין כי גמירה מהירה, היא נושא נפוץ ויכול להתרחש אצל גברים בכל הגילאים ובכל שלבי החיים.

איך תדע שאתה גומר מהר מידי

שפיכה מהירה (גמירה מהירה)  היא נושא הנתון למחלוקת.

במידה וגבר גומר בתוך 2 דקות, אבל הוא מרוצה, מסופק וכך גם בת/בן הזוג – אין פה בעיה.

הבעיה מתחילה – כשיש בעיה. במידה והוא גומר מהר מידי אבל לא מעוניין בכך. במצבים שהוא רוצה להמשיך את האקט המיני, אבל לא מצליח להחזיק ולספק כי הוא גומר לפני הזמן.

כשהגבר מתוסכל, מתבייש, לא רוצה לגמור אבל לא שולט בגופו.

במצבים כאלה, גם 2 דקות נחשבות לבעיה וגם 4 דקות.

רוב הגברים צריכים ללמוד כיצד לשלוט בעצמם במשך השנים. כילדים ובני נוער, גברים מספקים רק את עצמם, לכן אין משמעות למשך זמן הפעילות המינית. כאשר הם מתבגרים ומתחילים לקיים יחסי מין, הם לומדים שעליהם לשלוט, להתאפק, להחזיק.

אם אוננות היא מצב בו גומרים מהר – יחסי מין הם מצב בו גומרים לאט, לוקחים את הזמן, זה מצב שדורש אימון. אם גם לאחר אימון גבר לא מצליח לשלוט בעצמו, זה דבר שדורש טיפול ואימון מקצועי יותר.

ההיבט הפסיכולוגי של גמירה מהירה

שפיכה מוקדמת יכולה להיות בשל השפעה פסיכולוגית משמעותית. תחושות כמו מבוכה, בושה והערכה עצמית נמוכה עלולים לגרום לכך או להיווצר כתוצאה מהתופעה. גבר שמתמודד עם מצב שכזה, לרוב גם יתמודד עם ירידה בהתעניינות במין ועם מתח פוטנציאלי במערכות יחסים. תקשורת פתוחה עם בני/בנות הזוג וחיפוש אחר עזרה – יכולים לסייע בפתרון האתגרים ובטיפוח יחסי מין בריאים יותר.

שפיכה מוקדמת יכולה להשפיע לרעה על החוויה המינית ועל שביעות הרצון הכללית של גברים. יחד עם זאת, חשוב להבין שעם טיפול נכון  ניתן לנהל את המצב ואפילו להתגבר עליו לחלוטין.

איך  לא לגמור מהר, לגמור לאט יותר – שיטות וטכניקות שיעזרו לכם לעכב שפיכה מהירה

למרבה המזל, ישנן מספר רב של טכניקות ושיטות יעילות, המסייעות לגמירה איטית יותר ועיכוב שפיכה. להלן כמה טיפים שיכולים לעזור לגברים לא לגמור מהר:

1. טכניקת “עצור לפני השיא”: שיטה זו כוללת הפסקת גירוי מיני באופן זמני בעת התקרבות לשיא. על ידי הפסקה וחידוש הפעילות המינית כשהדחף לשפוך חולף, גברים יכולים להאריך את האקט המיני .

2. שיטת “הסחיטה”: בטכניקה זו, מיישמים לחץ עדין על בסיס הפין כאשר מתקרבים לשיא (לשלב הגמירה). זה יכול להפחית את הסבירות לשפיכה מהירה ולספק שליטה טובה יותר.

3. תרגילי קיגל: תרגול תרגילי רצפת אגן באופן קבוע, זה דבר שיכול לעזור לחזק את השרירים האחראים על השפיכה. גברים יכולים לבצע בדיסקרטיות תרגילים למניעת שפיכה מוקדמת, על ידי התכווצות והרפיה שוב ושוב של השרירים. הכיווץ וההרפיה עוצרים ומשחררים את זרימת הדם אל הפין.

4. שילוב הסחות דעת: הסחות דעת פשוטות, כמו התמקדות במחשבות לא מיניות או הסטת תשומת לב מתחושות מיניות, יכולות לעזור לגמור לאט יותר ולעכב שפיכה.

5. מעכב שפיכה טבעי: זה המקום לציין את הפתרון הטבעי שיעזור לכם לגמור לאט יותר. מקסימון הוא ספריי השהייה מומלץ למצבים של שפיכה מהירה. מדור בתרסיס מעכב שפיכה טבעי, בטוח לשימוש ומאושר על ידי משרד הבריאות.

אם השיטות שציינו אינן יעילות, זה עדיין לא סוף העולם. מדובר רק בכמה טיפים מתוך מגוון רחב של שיטות. תמיד טוב לפנות להתייעץ עם רופא או יועצת מינית. לנסות תרופות טבעיות ועוד שיטות שיסייעו לכם להחזיק יותר זמן ,לגמור לאט יותר ולהנות מסקס זמן ארוך יותר.

חבילות

הזוג לגבר
עיכוב שפיכה, השהייה בקיום יחסי מין לאורך זמן פלוס כמוסות טבעיות לחיזוק הזיקפה, הערכה המושלמת לגבר שרוצה לחזק את עצמו,…
470
SALE
הזוג הנשי
ונוסיל הכמוסות הטבעיות להגברת החשק המיני + קרם אורגזמה טבעי, משחה להעצמת האורגזמה וההנאה מיחסי מין לאישה (גם הגבר ירגיש…
470
SALE
הזוג הזוגי
כמוסות טבעיות לחיזוק הזיקפה ושמן קנאביס לסקס עוצמתי הן לאישה והן לגבר – במבצע חסר תקדים
470
SALE
שמן קנאביס לסקס במבצע לגבר ולאישה
שמן קנאביס לסקס במבצע לגבר ולאישה
זוג שמנים לגבר ולאשה
זוג שמנים איכותיים על בסיס קנאביס, שמנים לסיכוך ולהגברת ההנאה מקיום יחסי מין הן לגבר והן לאשה, השמן לאשה מעצים…
390
SALE

מוצרים בודדים

ויפאליס - ויאגרה ללא מרשם - ויאגרה טבעית לגבר
ויפאליס – כוח גברא
מדוע לקנות אצלנו? ✅ניסיון טיפולי קליני רב שנים ✅משלוח מהיר ודיסקרטי מיצוי צמחים איכותי בשיטה תקנית ✅ניסיון רב שנים בפיתוח…
340
לונגר פלז'ר - longer pleasure - my shemen
לונגר פלז’ר
הנאה שנמשכת ונמשכת כל הלילה לונגר פלז’ר (Longer pleasure) מאפשר לכם לשדרג את חיי המין עם חוויה ארוכה ושונה ממנה…
230
SALE
ונוסיל - ויאגרה טבעית לנשים
ונוסיל
פורמולת צמחי מרפא להגברת החשק המיני לנשים | 100% טבעי ללא מרשם רופא. איך זה עובד? ונוסיל, הוא מוצר טבעי…
280
שמן אמור - AMOR - שמן סקס לנשים
שמן אמור
שמן קנאביס מעורר הנאה. פיתוח חדשני של שמן סיכה המבוסס, על שמן קנאביס וקומפלקס שמנים אתריים למריחה על איבר המין…
195
SALE
MAXIMON – ספריי השהייה
תרסיס השהייה ומעכב שפיכה איכותי ובטוח לשימוש. ספריי השהייה איכותי על בסיס טבעי ומאושר על ידי משרד הבריאות. באריזת חיסכון…
139
SALE
קרם אורגזמה לאישה - Cannabis Collection - Pleasure Stimulating
קרם אורגזמה מכיל שמן קנאביס
קרם אורגזמה עם שמן קנאביס: מוצר חדשני ומעולה המעניק הגברת ההנאה מיחסי מין, הקרם מכיל שמנים וצמחי מרפא נוספים שמטרתם…
160
פיטלס – תוסף תזונה להרזיה
FITLESS – פיטלס תוסף תזונה לדיאטה טבעית דיאטה טבעית מצמחי מרפא תוסף תזונה מאושר משרד הבריאות להאצת הרזייה שריפת שומנים…
90
טיפטופ לשיער דליל - tiptop - סיבי שיער לשיער
טיפ טופ הפתרון לשיער דליל
יש לכם שיער דליל? בואו ללמוד איך משתמשים ב-טיפטופ: השימוש ב-טיפטופ פשוט מאוד: • מנערים את אריזת טיפטופ. • מפזרים…
150
תפריט
0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזור לחנות