אידוי ניקוטין מכפיל את הסיכוי לבעיות זיקפה

אידוי ניקוטין ובעיות זיקפה: מחקר מגלה כי גברים המשתמשים בסיגריות אלקטרוניות - נמצאים בסיכון לפתח בעיות זקפה, פי שניים יותר מגברים שלא

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אידוי ניקוטין בעיות זיקפה

מה הקשר בין אידוי ניקוטין ובעיות זיקפה? מסתבר שיש קשר גדול. ד"ר עומר אל שהווי, מאוניברסיטת ניו יורק, השתתף במחקר מיוחד. המחקר עסק בקשר שבין עישון, טבק, אלכוהול וסמים – ובעיות זיקפה. תוצאות המחקר גילו שאידוי ניקוטין, על בסיס קבוע (בכל יום), עשוי להיות קשור לבעיות זיקפה. המחקר לא התחשב בההיסטוריית העישון הקודמת של הנבדקים. הכוונה היא לעישון סיגריות אלקטרוניות על בסיס קבוע, בכל יום. גברים המעשנים ומאדים בכל יום, נמצאים בסכנה כפולה לסבול מבעיות זקפה, מגברים שלא.

אידוי ניקוטין ובעיות זיקפה – מה הקשר?

מחקר שפורסם ב-American Journal of Preventative Medicine, עסק בנתונים שנאספו על שימוש בסיגריות אלקטרוניות על ידי גברים מעל גיל 18 בארה"ב. המחקר החריג גברים בעלי מחלות לב, כלי דם, גברים עם כולסטרול גבוה, כאלה הסובלים מסוכרת ומהשמנת יתר. כמו כן המחקר הוציא מהכלל גברים בעלי היסטורית עישון סיגריות רגילות. בסופו של דבר, עדיין נמצא קשר משמעותי מאוד בין אידוי טבק לבעיות זיקפה.

למה אידוי ניקוטין גורם להפרעת זקפה?

ד"ר אחמד בסארטיניה (מאוניברסיטת דרום קליפורניה) הוא פרופסור למדעי אוכלוסיית המחקר ובריאות הציבור (שלא היה מעורב כלל במחקר). לדברי אותו פרופסור, הסיבות להשפעה קשורות לכך שבניקוטין ובכימיקלים הנוספים הנמצאים בסיגריות, יש השפעה על זרימת הדם בגוף. אותה זרימת דם קשורה גם לדם המגיעה לאיבר המין הזכרי. זאת מעבר לכך שהוא גורם גם לסרטן, מחלות ריאה ועוד.

בין אותם 7000 חומרים רעילים המצויים במוצרי עישון וטבק, ניתן למצוא גם אמוניה, ציאניד, פחמן דו חמצני ועוד. ככל שמעשנים יותר, כך גדל הסיכון לפתח בעיות זיקפה. הדבר נמצא נכון גם לגבי גברים שעישנו מוצרי טבק רגילים וגם לגבי גברים שהשתמשו בסיגריות אלקטרוניות.

המחקר מצא שאידוי ניקוטין, עלול אפילו להגדיל את הסיכוי לבעיות זיקפה אצל גברים צעירים יותר. הדבר נמצא נכון לגבי גברים שהשתמשו באידוי על בסיס יומי. מתברר שכל אותן סיגריות מסוג חדש, מספקות כמות גדולה יותר של ניקוטין מסיגריות רגילות. עובדה זו, גורמת לכך שגברים המאדים טבק סובלים גם יותר מבעיות זיקפה.

צעירים מאדים יותר

המחקר, שבדק גברים בגילאי 20 עד 65, מצא שגברים צעירים מאדים יותר ניקוטין מגברים מבוגרים.

אידוי היא דרך נפוצה להשתמש במריחואנה, דור שלם של מעשנים, גדל ישר אל עולם האידוי.

לסיכומו של דבר, בארה"ב, יותר מ-2 מיליון בני נוער מאדים מריחואנה ומשתמשים בסיגריות אלקטרוניות. כך נמסר על ידי ה-FDA בחודש ספטמבר 2021. רבע מבני הנוער מאדים ניקוטין וטבק על בסיס יומי. רבים מהם משתמשים בטבק בטעמים.

אם תפסיק לאדות הזיקפה תחזור?

רבים שואלים את עצמם אם הזיקפה תחזור להיות חזקה במידה ויפסיקו לאדות ניקוטין. התשובה היא שאין לכך תשובה עדיין. חוקרים טוענים שיש צורך במחקרים נוספים ובזמן נוסף כדי לספק לשאלה זו תשובה חד משמעית. אין לדעת עדיין מהי ההשפעה ארוכת הטווח של האידוי על הזיקפה.

אם אתם לא מעשנים או מאדים – אז פשוט אל תתחילו. חושבים שאידוי יותר בריא? הוא לא.

רוצים לטפל בבעיות זיקפה באופן טבעי?

תנסו את ויפאליס, תוסף תזונה 100%, לגברים צעירים ומבוגרים. ויפאליס מאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות ויכול לסייע בבעיות זיקפה מכל הסוגים:

  • מסייע לזקפה חלשה.
  • לחזק חשק מיני נמוך.
  • לשפר את התשוקה המינית.
  • בעיות זרימת דם אל איבר המין.
  • לאזן את רמות הטסטוסטרון.
  • להזין את המערכת ההורמונלית הגברית.
  • לשפר את את התפקוד הווסקולארי של איבר המין הגברי.

המוצר מגיע עד בית הלקוח בדיסקרטיות מוחלטת ובמהירות. הוא נרכש בתהליכי רכישה מקוונים, על פי הדרישות המחמירות ביותר הקיימות. למידע נוסף ולרכישה – לחצו כאן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

המוצרים שלנו

ויפאליס כוח גברא
340.00
תוסף תזונה טבעי לגבר באישור משרד הבריאות...
ונוסיל
280.00
פורמולת צמחי מרפא להגברת החשק המיני לנשים...
מבצע
פיטלס
176.00
FITLESS - פיטלס תוסף תזונה לדיאטה טבעית...
מבצע
טיפטופ סופר
129.00
טיפטופ - משיער דליל לשיער מלא ובריא...
שמן קנאביס לנשיםשמן קנאביס לנשים
מבצע
שמן אמור
195.00
שמן קנאביס מעורר הנאה. פיתוח חדשני של...
MAXIMON
220.00
תרסיס השהייה ומעכב שפיכה איכותי ובטוח לשימוש....